Zula Hediye Kodu › Zula Bedava Hediye Kodu

Zula Hediye Kodu

Zula hediye kodu oyuculara daha güçlü karakterler ile mücadele etme imkânı veriyor. Bu sayede oyundan alınan keyif de çok daha fazla artmış oluyor. Oyunda güçlü karaktere sahip olmak için oyun içi harcama yapılması gerekiyor. Zula hediye kodları ise herhangi bir ücret ödemeden karakteri güçlü hale getirmeye yardımcı oluyor.

Zula Hediye Kodları

Zula hediye kodları oyuncuların daha güçlü oyun karakterine sahip olmalarına yardımcı oluyor. Bunu sağlamak için oyun içi satın alımlar gerekiyor ve oyuncular genelde para karşılığında altın alımı yapıyor. Ancak hediye kodları sayesinde ücret ödemeden karakterinizi güçlendirmek için önemli bir fırsat elde edebilirsiniz.

Hediye kodları Zula bedava altın sağlayarak oyun içi satın alımları ücretsiz şekilde yapmanızı sağlamaktadır. Bu sayede karakteriniz daha güçlü hale gelirken aynı zamanda kozmetik iyileştirmeleri de yapmanızı mümkün kılmaktadır.

Bedava Zula Hediye Kodları

Bedava Zula hediye kodları ile oyun içinde harcamak üzere altın alımı yapabilirsiniz. Bunun için belirtilen kodları girebilirsiniz;

 • YNT5 – 82SK – WS49 – LSY1
 • VCUA – MNAİ – NDR9 – GNT7
 • BOT6 – MYWJ – WX4B – MGCV
 • TORK – MN99 – LMGT – MBBT
 • TUSK – UMGF – 447X – GMTS
 • XDR55 – BGGZ – LJA8 – MGBZ
 • KGAP – S3KS – 3LA9 – G48G
 • FTBT – BO88 – TOSC – BVCC
 • FX3B – WY9M – PGDMA – DAUT
 • VFYN – 2URY – SZJY – VU85
 • K3WP – 5U55 – JT52 – JA27

Kodları kullanmak için oyun sırasında lobi ekranına giriş yaparak Altın Ver kısmından kodları yazmanız gerekmektedir. Kodların aktif olması halinde hediye kodu kapsamındaki altın miktarı hesabınıza tanımlanmış olacaktır.

Zula Hediye Kodu Kazanma

Zula hediye kodu kazanma yöntemleri sayesinde de güncel ve aktif hediye kodları temin ederek oyun içinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için Turkcell aboneleri önemli bir avantaj elde ediyor. Turkcell tarafından sunulan Paycell aboneleri, oyun içinde kullanmak üzere hediye kodları elde edebiliyor. Paycell üzerinden alınacak Zula altınları sırasında sistem tarafından hediye altın veriliyor. Bu sayede de oyuncular daha fazla altına sahip olmayı başarıyor.

pepsi zula hediye kod
pepsi zula hediye kod

Pepsi Zula Hediye Kodları

Zula hediye kodları bulmak için Pepsi tarafından yapılan kampanyadan da yararlanabilirsiniz. Bunun için kampanya dahilinde olan Pepsi ürünlerinin kapaklarında yer alan kodları kullanarak oyun içinde kullanacağınız altınlara sahip olabilirsiniz. Bu kampanya yılın belirli zamanlarında yapıldığı için Pepsi ürünlerinde kampanyanın aktif olması halinde kapaklardaki kodları oyun içinde girerek hediye kodunu hesabınıza tanımlatmış olursunuz

Zula Hediye Kodu Zararlı mı?

Zula hediye kodu zararlı bir yöntem değildir ve hesabınız için herhangi bir risk taşımaz. Ancak bazı durumlarda Zula hediye kodu oluşturma türünden programlarının kullanılması halinde hesabınız için risk oluşabilir ve hesabınız kullanılmaz hale gelebilir. Bu yüzden Zula hediye kodlarını güvenilir şekilde temin etmeniz ve kullanmanız önemlidir. Hesabınızın güvenli olması için hediye kodu oluşturuculara hesap bilgilerinizi de girmemeniz tavsiye edilmektedir.

Yorum yapın