Wechat Hesap Silme

Wechat hesap silme , günümüzde aktif olarak hizmet veren ve her geçen gün kullanıcı sayısını artıran görüntülü görüşme ve kısa mesajlaşma uygulamasıdır. Android uygulaması olan Wechat ile özellikle yurtdışında akrabanız veya arkadaşınız varsa rahatlıkla görüşebilirsiniz. Hatta fotoğraf paylaşımı bile gerçekleştirebilirsiniz. Wechat kullanan kişiler toplam 500 kişiden oluşan bir grup oluşturabilirler. Wechat sadece mesajlaşma hizmetiyle sınırlı olan bir uygulama değildir. Chat yaparken iki kişinin karşılıklı oyun oynamasına da izin verir. Fakat uygulamayı kullanmayan başlayan kişiler kadar silmek isteyen kişilerde vardır. Yazımızda sizlere Wechat hesabı nasıl silinir? Sorusunun cevabını vereceğiz.

Wechat Hesap Silme Wechat Üyeliği Nasıl Silinir?

  • WeChat kullanıcıları eğer uygulamayı telefonlarından kaldırırlarsa ve bir süre indirmezlerse uygulamadaki hesapları otomatik olarak siliniyor.
Wechat hesap silme - Wechat üyelik iptali
Wechat hesap silmeWechat üyelik iptali
  • Fakat siz hemen hesabınızı silmek istiyorsanız bunun da yolu var.
  • Çoğu uygulamada bir link üzerinden veya bölümden hesap silme işlemi yapılabiliyor.
Wechat hesap silme - Wechat üyelik iptali
Wechat hesap silmeWechat üyelik iptali
  • Fakat Wechat uygulamasında böyle bir durum söz konusu değil. Uygulamada hesabınızı kapatmak istiyorsanoz [email protected] adresine mail atmanız gerekiyor.
  • Bu adrese atacağınız maile hesabınızı silmek istediğinizi ve neden silmek istediğinizi belirterek ad, soyadı, telefon ve mail bilgilerinizi eklemelisiniz.
  • Wechat hesap silmeWechat üyelik iptali için mail atmanız yeterlidir.

Telegram Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Wechat Silmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Wechat hesabınızı sileceğiniz zaman ilk olarak sizin için önemli olan mesajları kayıt altına alın. Sürekli Wechat üzerinden görüştüğünüz kişiler varsa hesabınızı kapatacağınızı bu kişilere söyleyebilirsiniz. Uygulamadan hesabınızı kapattıktan sonra tekrar aynı telefon ve mail ile hesap açsanız bile eski bilgileriniz gelmez. Ona göre gerekli yedeklemenizi yapmalısınız.

Yorum yapın