Vodafone Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone hediye internet alma yollarından ilki 500 MB internet içermektedir. Vodafone tüm abonelerinin internetle tanışması için 500 MB bedava internet vermektedir. 500 MB hediye internet edinmek için 3636’ya “NET 500 GB” şeklinde SMS atılması gerekmektedir. SMS atıldıktan sonra internet hakkı hemen abonenin hattına yüklenecektir. Bu haktan aboneler sadece bir kez yararlanabilmektedir.

Vodafone’ dan hediye internet kazanma yollarında bir başkası ise internet hızının arttırılması halinde söz konusu olmaktadır. Vodafone Yanımda uygulaması aracılığıyla hale 3G hızında internet kullanan aboneler, internet hızlarını 4.5G hızına yükseltebilmektedir. İnternet hızının bu şekilde yükseltilmesi halinde 4.5G hızıyla internet kullanımına destek olmak için 2 GB hediye internet abonenin hattına tanımlanmaktadır.

Bir başka hediye internet fırsatı Vodafone’ nin “Seviyorum İnterneti” kampanyasıyla mümkün olmaktadır. Bu kampanya kapsamında Vodafone’ nin online sitesinde yer alan internet karakterini öğrenme testi yapılmakta ve bu sayede abone 3 GB hediye internet kazanabilmektedir.

Vodafone 1 GB hediye internet
Vodafone 1 GB hediye internet

Vodafone 1 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Vodafone 1 GB hediye internet kampanyasından My Vodafone uygulamasını indiren aboneler yararlanabilmektedir. Bu kampanya kapsamında faturalı ya da faturasız abonelerin uygulamaya giriş yapmasıyla birlikte hatlarına 1 GB internet yüklenmektedir. Bu uygulamayı indiren aboneler 1 GB internet hakkından sadece bir kez yararlanabilmektedir.

Vodafone 20 GB Hediye İnternet
Vodafone 20 GB Hediye İnternet

Vodafone 20 GB Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone hoş geldin 20 GB hediye internet

Vodafone 20 GB hediye internet Vodafone hoş geldin kampanyası kapsamında tanımlanmaktadır. Bu kampanya kapsamında son otuz gün içerisinde Vodafone’ nin online sitesinden ya da Vodafone mağazalarından numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçiş veya yeni tesisle Vodafone’ a gelenler tarifelerine göre bir aylık 20 GB ya da 10 GB Vodafone bedava internet kazanabilmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasının Ek Paketler bölümünden hediye internet hakkı tanımlanabilmektedir.

Vodafone Bedava 5 GB İnternet
Vodafone Bedava 5 GB İnternet

Vodafone Bedava 5 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava 5 GB internet Vodafone’ ye yeni gelip de Vodafone Yanımda uygulamasını indirenler için söz konusu olmaktadır. Faturalı ya da faturasız herhangi bir şekilde gelen herkes Vodafone Yanımda uygulamasını indirdiğinde bir hafta geçerliliği olan 5 GB hediye internet kazanmaktadır. Vodafone Yanımda uygulamasının Ek Paketler bölümünden vodafone hediye internet hakkı alınabilir.

Vodafone 20 TL 20 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Vodafone 20 TL 20 GB al paketi faturasız aboneler için geçerli bir pakettir. Bu paket kapsamında faturasız aboneler bir ay boyunca kullanabilecekleri 20 GB internete sadece 20 TL’ye sahip olabilmektedir. Bu 20 TL 20 GB paketi Vodafone Yanımda uygulamasındaki hikâye bölümünden satın alınabilmektedir.

Yine 20 TL 20 GB paketi Vodafone Yanımda uygulamasının ek internet paketi satın alma menüsünden de satın alınabilmektedir. Bu ek paket herhangi bir saat ya da uygulama kısıtlaması olmadan kullanılabilmektedir. Paket satın alındıktan sonra 20 TL’lik harcama hemen geçerli olabilmekte ve abonenin hattına gelen tanımlanma mesajından sonra paket kullanılmaya başlanabilmektedir. Bu paket Vodafone mağazalarındaki yetkili aracılığıyla da abone adına tanımlanabilmektedir.

Vodafone tarife değişikliği
Vodafone tarife değişikliği

Vodafone Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?

Vodafone tarife değişikliği Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapılabilmektedir. Vodafone Yanımda uygulama üzerinden açılabileceği gibi online, internet üzerinden de açılabilir. Vodafone Yanımda girildikten sonra “Geçebileceğim Tarifeler” bölümünden tarife değişikliği hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Aynı zamanda Vodafone tarife iptali içinde bu alandan yapabilirsiniz.

Tarife değişikliği ayrıca 7000 Sesli Yanıt Self Servis hizmetiyle ve 7048’ e gönderilecek SMS aracılığıyla tarife kodu gönderilerek de yapılabilmektedir. Vodafone müşteri hizmetleri arayarak destek alabilirsiniz. Abonenin faturalı ya da faturasız olması fark etmeden tarife değişikliği yukarıdaki yollardan yapılabilmektedir.

Yorum yapın