Vine Hesap Silme

Vine, aktif olarak kullanıldığı zaman hayatımıza hareket getiren en iyi sitelerden birisiydi. Uygulamada arkadaşlarınızın veya ailenizin görmesi için ufak 6 saniyelik videolar paylaşılabiliyordu. Uygulama ücretsiz olarak bu videoları sınırsız bir şekilde yüklemenize izin veriyordu. Vine’a yüklediğiniz videoları Twitter ve Facebook hesaplarınızda da paylaşabiliyordunuz.
Aynen diğer sosyal medya hesaplarında olduğu gibi yakın arkadaşlarınızı bularak takip edebilir ve onların gönderilerine bakabilirsiniz. Aynı zamanda gündemde yer alan gönderiler ve editörlerin seçimlerini görebilirsiniz. Vine bu kadar popüler bir uygulamasına rağmen Vine fenomenleri ve firma hakkında yaşanan bazı problemlerden dolayı kapatıldı. Eğer sizde Vine hesaplarınızı nasıl ileceğinizi merak ediyorsanız yazımızda bu konuyla ilgili bilgi vereceğiz.

Vine Hesabı Kapama Vine Hesabı Silme

Vine hesap silme ve Vine hesap kapatma için aşağıdaki işlemleri sırasıyla yapabilirsiniz.

  • Vine hesabınızı kapatmak için ilk olarak telefonunuzdan Vine uygulamasını açmanız gerekiyor.
vine hesap silme - vine hesap kapatma
vine hesap silme – vine hesap kapatma

  • Uygulamayı açtıktan sonra yer alan profil bilgilerinizden Ayarlar seçeneğine tıklamalısınız.
  • Ayarlar seçeneğinde sayfanın en alt kısmında hesabı devre dışı bırak seçeneği yer almaktadır.
vine hesap silme - vine hesap kapatma
vine hesap silme – vine hesap kapatma

  • Buna tıklamanız gerekiyor. Gösterilen genel uyarıyı okuduktan sonra hesabınızı devre dışı bıraktığınızı onaylayarak işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Vine hesap silme linki için tıklayınız.

Vine Hesabımı Sildim Hemen Kapanır Mı?

Vine hesabınızı kapatmak için gerekli işlemleri yaptıktan sonra hesabınız hemen kapanmaz. Vine bu konuda kullanıcılarına 30 gün süre tanımaktadır. 30 gün içerisinde hesabınıza giriş yaparsanız kapatma talimatınız geçersiz sayılır. 30 gün boyunca hesabınıza hiç giriş yapmadığınız takdirde 30 günün sonunda hesabınız kapatılacaktır. Hesabınızı kapatmadan önce eğer videolarınız varsa indirmeyi unutmayın.

Yorum yapın