Turkcell TV İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell kullanıcılarının yararlandığı özelliklerden Turkcell TV, kullanıcılarına birtakım ayrıcalıklar tanıyan bir platform olarak bilinmektedir. Turkcell TV’nin sunduğu bu ayrıcalıklardan yararlanabilmek için, sadece Turkcell kullanıcısı olmak yeterli değildir. Turkcell TV, ayrıca abonelik istemektedir ve abone olmayan kişiler bu ayrıcalıklardan yararlanamamaktadır.

Turkcell TV kullanmak isterseniz, Turkcell’in iletişim mecralarından birisini kullanarak aboneliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Turkcell TV abonesiyseniz ve bu aboneliği sonlandırmak istiyorsanız, bunu da kolay bir şekilde yapabilmeniz mümkün. Turkcell TV iptali için size sunulan birden fazla seçenek vardır. Bu seçeneklerden herhangi birini tercih ederek, aboneliğinizi kolay ve kısa sürede iptal etme şansına sahipsiniz.

Turkcell TV Aboneliği Nasıl Yapılır?

Turkcell TV aboneliği yapmak için Turkcell’in size sunduğu seçeneklerden birisini tercih etmeniz gerekmektedir. Aboneliğinizi Turkcell iletişim merkezlerinden yapabileceğiniz gibi, online mecralardan yararlanarak da yapabilme şansına sahipsiniz. Turkcell TV’nin size sunduğu pek çok paket seçeneği vardır. Bu nedenle sizin bir paket seçmeniz gerekir ve üyeliğiniz de tercih ettiğiniz paket üzerinden oluşturulur. Paket içeriklerine göz atarak, size en çok hitap eden paketi seçebilme özgürlüğüne sahipsiniz.

Paketinizi seçmek için öncelikle Turkcell Superonline kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Turkcell Superonline kullanıcıları üyelik oluşturmak için, Turkcell Superonline bayilerini, çağrı merkezlerini ya da TV+ kanallarını kullanabilirler. TV+ paketlerine de internet sitesi üzerinden erişerek, abonelik öncesinde paketler hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Turkcell TV iptali
Turkcell tv iptali

Turkcell TV’nin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Turkcell TV’nin sağladığı avantajlar, tercih edilen pakete göre değişiklik göstermektedir. Eğer dizi ve film izlemekten keyif alıyorsanız, paketinizi buna göre tercih edebilirsiniz. Ya da tam bir spor tutkunuyum diyenler için, hiçbir maçı kaçırmayacağı bazı paket tercihleri sunulmaktadır. Siz bunların arasından sizin için en uygun olan paketi tercih etme özgürlüğüne sahipsiniz.

Paketinizin içeriğine göre ödemeniz gereken abonelik tutarı da değişmektedir. Ödenilen tutar, alınan hizmetle doğru orantılı olacak şekilde oluşturulmuştur. İstediğiniz zaman Turkcell TV iptali için gerekli mecralara başvuruda bulunabilirsiniz. İptal işlemi ile üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Turkcell Superonline İnternet

fiyatları

Turkcell TV Nasıl Kullanılır?

Turkcell TV+ kullanımı için, bu uygulamaya sahip olmanız gerekmektedir. Uygulama, tüm uygulama mağazalarında mevcuttur ve telefonunuzun işletim sistemi ne olursa olsun uygulama mağazası üzerinden indirilebilmektedir. Sadece işletim sisteminizin sürümünün uygulamaya uyumlu olması gerekmektedir. Uygulamayı tablet ya da telefonunuza indirdikten sonra başlatıp, hızlı giriş sistemini kullanarak girişinizi yapabilirsiniz. Hızlı giriş seçeneğinde kayıtlı telefon numaranıza bir doğrulama kodu gönderilmektedir. Bu doğrulama kodunu girerek, sisteme girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı giriş yapma şansınız yoksa, şifre ile giriş yapma şansına da sahipsiniz. Turkcell bedava internet nasıl alınır?

Girişinizi yaptıktan sonra üyeliğiniz kapsamında size sunulan hizmetler karşınıza gelir. Üyeliğinizi henüz yapmadıysanız da üyelik oluşturma seçeneğini platform üzerinden kullanabilir, size uygun olduğunu düşündüğünüz paket üzerinden üyeliğinizi ücretli olarak oluşturabilirsiniz. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra, istediğiniz zaman uygulamadan yararlanma hakkına sahip olacaksınız.

Turkcell TV Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Turkcell TV aboneliğini iptal ettirmek için gerekli işlemleri yerine getirmeniz gerekmektedir. İşlemleri sırasıyla yaptıktan sonra Turkcell TV iptali gerçekleşir ve aboneliğiniz sonlandırılır. Bu noktada hangi adımları takip etmeniz gerektiğine de değinmek gerekirse;

  • İptal işleminde önemli olan nokta hangi paketi kullandığınızdır.
  • Kullandığınız paketin ismini yazarak, (ÖRN: FULLTV3GB) 2200’a SMS atmanız gerekmektedir.
  • Bu SMS sonrasında iptal talebiniz alınır ve işlem sonucu size yine SMS yolu ile bildirilir.

Eğer yıllık paketlerinizi iptal ettirmek isterseniz, o zaman 532 no’lu numarayı arayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası ile görüşmeniz gerekecektir.

Yorum yapın