Turkcell Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell hediye internet imkanlarından biri yeni hat alan abonelere verilen 5 GB hediye internettir. Yeni hat hediyesini hemen kullanmak için abone olan kişinin hattı açıldıktan sonra HAT HEDİYESİ 5GB şeklinde yazarak 2020’ye göndermesi gerekmektedir. Bu SMS ile yeni abone olan kişi 5 GB internet hakkı kazanacaktır.

Bir başka hediye internet imkânı ise “Turkcell Şansa Reklam Tıkla Bedava İnternet Kampanyası” ile sağlanmaktadır. Bu kampanya kapsamında Turkcell aboneleri, online sitelerde ya da sosyal medya platformlarında gördükleri Turkcell şansa reklamlarına tıklayarak bedava 1 GB ya da 2 GB internet hakkı kazanabileceklerdir. Bu kampanya kapsamında sağlanan internet hakkı haftada sadece bir kez abonelerin kullanımına sunulmuş olmaktadır ve faturalı ya da faturasız tüm abonelerin katılımına açıktır.

Turkcell 10 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell 10 GB internet hattını Turkcell’ e taşıyanlar, Turkcell sim kartını değişenler ya da 4.5G sim karta geçiş yapan abonelere tanınan bir haktır. Bu hakkı kullanabilmek için hattını Turkcell’ e taşıyan, Turkcell sim kartını değişen ya da 4.5G sim karta geçiş yapan abonelerin kendilerine sim kartıyla birlikte verilen promosyon şifresini SMS ile göndermeleri gerekmektedir. Faturalı ya da faturasız hat olması fark etmeksizin tüm aboneler kendilerine verilen promosyon kodunu “ENHIZLI”. kelimesiyle birlikte 2222’ye SMS olarak yollamalarıyla 10 GB internet hakkı kazanmaktadır.

Turkcell 10 GB internet
Turkcell 10 GB internet

Turkcell 10 GB İnternet Paketi Ne Kadardır?

Turkcell 10 GB internet paketinin tutarı 03.04.2021 tarihi itibariyle 109,90 TL’dir. Yirmi bir gün geçerliliği olan 10 GB internet paketinin fiyatına KDV ve ÖTV de dahildir. Turkcell 10 GB internet paketi bireysel faturalı aboneler için geçerli olmakta ve katılım ücretsiz kısa mesajla yapılmaktadır. 2200’e 10GB EK kısa mesajı gönderilerek internet paketi alınabilmektedir.

Bu pakette sunulan kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmemektedir. İnternet paketi limitinden, indirilen ve yüklenen tüm data miktarı düşmekte ve paket sadece yurt içinde geçerli olmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet

DİĞER YÖNTEMLER İÇİN MAKALEMİZİ OKUYABİLİRSİNİZ

Turkcell GNÇ Hoş Geldin 15 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell GNÇ hoş geldin 15 GB internetGNÇ Hoş Geldin Fırsat Mega” paketi içinde yer almaktadır. Paket kapsamında 10 GB internet, Çatlat’tan 5 GB internet, her yöne 1000 dakika ve her yöne 100 SMS bulunmaktadır. Paket ücreti ise 43 TL’dir ve bu ücrete dahil olan Whatsapp ve BİP’te sınırsız mesajlaşma, Dergilik Midi aboneliği ve Dergilik’te geçerli 1 GB, Lifebox Standart + üyeliği, 25 GB Lifebox saklama alanı ve Lifebox’ta geçerli 5 GB, Mini TV + paket aboneliği ve TV+’ta geçerli 5 GB internet gibi ek haklar da bulunmaktadır.

Turkcell Superonline İnternet

fiyatları

Turkcell 6 GB 35 TL

Turkcell 6 GB 35 TL internet paketi “Süper Fırsat 6GB” adı altında abonelerin kullanımına sunulmakta ve paket; 6 GB internet, her yöne 2000 dakika, 1000 SMS, BİP’e özel ek 1 GB, Dergilik Mini Paketi ve Dergilik’e özel 1 GB internet, fizy’e özel ek 5 GB, Lifebox’a özel ek 5 GB internet ve TV+’a özel 5 GB internet içermektedir.

Paket yurt dışında da geçerlidir ve yıllık abonelikte 39 TL, aylık abonelikte 54 TL ücreti bulunmaktadır. Ücrete KDV ve ÖİV de dahildir.

Turkcell 50 TL 50 GB İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell 50 TL 50 GB internet paketi Dijital Operatör uygulaması üzerinden alınabilmektedir. Turkcell 50 GB internet içeren bu paket 50 TL karşılığında alınabilmekte ve Dijital Operatör uygulamasındaki paketler bölümünden “Kaçmaz 50 Paketi” bulunarak edinilmektedir. Paket alımı gerçekleştikten sonra SMS ile abone Turkcell bedava internet tarafından paketin kullanım koşulları hakkında bilgilendirilmektedir.

Diğer Turkcell makalelerimizi okuyabilirsiniz.

Turkcell paket iptali

Turkcell super tarife iptali

Turkcell tv iptali

Turkcell superonline iptali

Yorum yapın