Abonelik ve Servis İptal EtmeNasıl İptal Edilir ?

Turkcell Haber Ekonomi Servisi İptali ve iadesi

Turkcell haber ekonomi servisi iptali, her yatırımcıya rehberlik eden bir hizmete son verilmesi amacıyla yapılmaktadır. Ekonomi dünyasında anlık olarak değişimler yaşanmaktadır ve bu değişimlerden haberdar olunması yatırımların yönünü oldukça etkilemektedir. Dolayısı ile ekonomi haberlerinden anlık olarak haberdar olunması oldukça önemlidir. Turkcell de kullanıcılarına daha iyi bir hizmet vermek için haber ekonomi servisini hizmete sunmuştur. Bu hizmet, talebe bağlı olarak verilmektedir ve üyelik gerektirmektedir.

Yatırımlarına ekonominin gidişatına, borsanın durumuna göre yön veren yatırımcılar için ekonomi piyasalarından haberdar olmak önem arz etmektedir. Yaşanan değişimler, yatırımcılar tarafından sürekli takip edilmektedir. Çünkü hiçbir yatırımcı, yatırımlarından zarar etmek istememektedir ve yatırımcılar kârlı duruma geçmek için verilere dayalı adımlar atmaktadır. Turkcell de kurumsal bir firma olarak müşterilerine ekonomi ve borsa piyasalarını yakından takip etme fırsatını, hizmete sunduğu servis ile sağlamaktadır.

Turkcell Haber Ekonomi Servisi Nedir?

Turkcell haber ekonomi servisi, firmanın müşterilerine sunduğu paketlerden bir tanesidir. Turkcell haber ekonomi servisi iptali de bu servisten yararlanan kişilerin, hizmeti almaya son vermesi işlemidir. Turkcell tarafından müşterilerin hizmetine sunulan bu paket, ekonomi haberlerini takip eden kişiler için özel olarak oluşturulmuştur. Ülkenin ve dünyanın ekonomik gelişmelerinden anlık olarak haberdar olmak isteyen Turkcell müşterileri, bu paketten yararlanmaktadır.

Bu paketten yararlanmak üzere işlem yapan kişiler, Turkcell haber ekonomi servisi iptali işlemini yapana kadar sürekli olarak ekonomik bilgilendirmeleri cep telefonları üzerinden almaktadır. İptal işlemi gerçekleştirilene dek ekonomi haberleri, borsa piyasalarındaki değişmeler, yükselenler ve alçalışa geçenler anlık olarak kişilerin telefonlarına iletilmektedir. Üstelik bu haberler yalnızca ulusal değil, uluslararası kapsamda gerçekleşmektedir. Bu sayede, dünyanın her yerinde yaşanan ve ekonomiye etki eden gelişmeler anlık olarak kişilere iletilmektedir. Yatırımcılar da ekonomik analizler yaparak işlemlerini gerçekleştirme şansına sahip olmaktadır.

Turkcell haber ekonomi servisinden yararlanan kişilerin bu hizmeti artık almak istememesi durumunda yapması gereken tek işlem; iptal işlemidir. Bu noktada, haber ekonomi servisinin iptalinin nasıl yapılacağı sorusu Turkcell kullanıcıları tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Bu işlem oldukça kısa sürede yapılmaktadır. Turkcell müşteri hizmetleri

turkcell haber ekonomi servisi iptali

Turkcell Haber Ekonomi Servisi Faydaları

Ekonomi ve yatırım piyasasında anlık değişimlerin büyük bir önemi vardır. Emtiaların alçalışa ya da yükselişe geçişi, dünyada yaşanan küresel kapsamlı olaylar, döviz piyasalarındaki durum, siyasi gelişmeler, ülkelerin iç durumları ve başka ülkeler ile ilişkileri ve benzeri gibi durumlar her zaman için yatırımcıların, yatırım hareketlerini etkilemektedir. Bu sebeple de ekonomi haberlerinin anlık olarak alınması, yatırımcıların analizlerini daha iyi yapmasını sağlamaktadır. Bu kapsamda Turkcell, ekonomi ile yakından ilişkili olan ve yatırım uzmanlığı gibi alanlarda faaliyet gösteren müşterilerine haber ekonomi paketiyle hizmet götürmektedir. Turkcell haber ekonomi servisi iptali yapılana dek kişilerin cep telefonlarına bilgilendirme haberleri sürekli olarak gitmektedir.

Turkcell Haber Ekonomi Servisi İptali Yapma

Turkcell haber ekonomi servisi iptali yapmak oldukça kolaydır ve kısa sürede servis iptali yapılabilmektedir. Bu servisi kullanmaya son vermek isteyen kişilerin şu adımları izlemesi gerekmektedir:

  • Cep telefonlarının kısa mesaj yani SMS bölümüne girilir
  • Yeni SMS oluşturulur ve büyük harflerle IPTAL EKONOMI yazılır
  • Oluşturulan SMS 1818’e gönderilir

Tüm bu işlemlerin gerçekleştirilmesinden sonra hat kullanıcılarına Turkcell tarafından, servisin kullanımının iptal edildiğine yönelik bir bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Bu bilgilendirme sonrasında haber ekonomi servisinin kullanımı da son bulmaktadır. Dileyen hat kullanıcıları, Turkcell haber ekonomi servisi iptali işlemi sonrasında da yeniden servisten yararlanmak üzere başvuru yapabilmektedir. Turkcell bedava internet için bakabilirsiniz.

Turkcell iletişim için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu