Abonelik ve Servis İptal Etme

Türk Telekom Woops İptali Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Woops paketi, hattı Türk Telekom üzerine olan kişilerin yararlanabileceği bir pakettir. Türk Telekom abonesiyseniz, dilediğiniz takdirde hattınıza Woops paketini tanımlatabiliyorsunuz. Woops paketi ile hattınıza hem dakika hem internet hem de SMS tanımlanır ve bunları kullanım hakkınız bir aydır. Bir ayın sonunda paketinizi yenileyebilirsiniz ya da isterseniz Türk Telekom Woops iptali işlemlerini yaparak paketin yenilenmesini engelleyebilirsiniz. Paketi aldıktan sonra o ayki kullanımlarınız iptal olmaz ve bir aylık ödemeniz otomatik olarak alınır. Fakat diğer aya geçmeden önce, paket iptalini gerçekleştirmeniz halinde, paketinizde ikinci ay tekrarlanmaz hattınıza tanımlanmaz.

Türk Telekom Woops Paketi Detayları Nelerdir?

Türk Telekom Woops paketinin detayları arasında dikkat çeken ilk detaylardan birisi, hattınız eğer hala 4.5G değilse, bu paketle birlikte hattınız direkt olarak 3G’den 4.5G’ye taşınıyor. Bununla birlikte bu paketin kullanıcılarına, 4 GB internet, 500 dakika ve her yöne 5000 SMS veriliyor. Paket içeriğinin kullanım süresi de 1 ay olarak belirleniyor. Tanımlanan tüm gb’larınızı, dakika ve smslerinizi, bu 1 aylık sürece yayarak kullanabiliyorsunuz. Woops kendi içerisinde farklı paketlerde sunabiliyor ve kullanım miktarlarınızı, neye daha çok ihtiyacınız varsa ona göre değiştirebiliyorsunuz. Paketinizdeki kullanım haklarınızı bir aydan önce bitirirseniz, o zaman ek paket alabilirsiniz ya da ek kullanımlarınız faturanıza TL olarak yansır.

Türk Telekom Woops Paketine Nasıl Üye Olunur?

Türk Telekom Woops paketi üyeliği için birden fazla kanal kullanılabilmektedir. Üye olmak için, Türk Telekom iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Woops üyeliğinizi dilerseniz bir Türk Telekom iletişim merkezine giderek başlatma şansına sahip olduğunuz gibi, bunun için SMS yolunu ya da müşteri hizmetlerini de tercih edebilir, evinizden üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Woops taahhütlü bir paket değildir. Buna bağlı olarak üyeliğinizi iptal ettirmek istediğinizde problem yaşamazsınız ve Türk Telekom Woops iptali için gerekli adımları izleyerek paketinizi sonlandırabilirsiniz.

Türk Telekom Woops Otomatik Yenilenir mi?

Türk Telekom Woops paketi yenileme işlemi, siz aksi bir hamlede bulunmadığınız takdirde otomatik gerçekleşir. Eğer Türk Telekom Woops paketine üye olursanız, bir aylık kullanımınız hattınıza tanımlanır. Bir sonraki ay için üyeliğinizde hiçbir değişiklik yapmamanız halinde, aynı paket hattınıza yeniden tanımlanır. Paketinizin yenilenmesini istemezseniz, bunun için ay bitmeden Woops paketini iptal etmeniz gerekmektedir. Paketi ay ortasında iptal ederseniz, bu iptal işlemi gelecek ay için alınır. O sırada hattınıza tanımlanmış ve ödemesi yapılmış olan kullanım haklarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Woops Paketi Kalan Kullanım Miktarını Öğrenme

Türk Telekom Woops paketi kalan kullanım haklarını öğrenmek oldukça kolaydır. Bunun için Woops’un hangi paketinden faydalandığınızı da bilmeniz gerekir. Woops paketinizde kalan kullanımlarınızı öğrenmek için, 9333 no’lu numarayı arayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz bir başka yöntem de SMS’tir. KALAN yazıp, kullandığınız paketin ilk kelimesini (ÖRN: Neden Olmasın paketi için NEDEN) yazarak, 4545’e SMS atmanız halinde, paketinizde ne kadar kullanım hakkınız kaldığını öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Woops Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom Woops Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom Woops aboneliğini iptal etmek için, birkaç yola başvurabilirsiniz. Türk Telekom Woops iptali;

  • Müşteri hizmetlerine bağlanarak, aboneliğinizi iptal ettirebilme şansına sahipsiniz. Müşteri temsilcilerine gerekli bilgileri vermeniz halinde, aboneliğiniz iptal edilir.
  • SMS yolu ile abonelik işleminizin iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için SMS kısmına İPTAL boşluk paketinizin ilk kelimesini yazıp, 4545’e göndermeniz gerekir.
  • Son olarak iptal işleminizi Türk Telekom hizmet noktalarından da yapabilmeniz mümkündür.

Size sunulan bu üç iletişim kanalından birisini tercih ederek, Woops aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Türk telekom teknoloji servisi iptali

Türk Telekom SIM Menü Servisi Abonelik İptali

Türk Telekom paket iptal etme

Türk Telekom internet iptali

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu