Türk Telekom Ücretsiz İnternet Kazanma Hilesi

Türk Telekom ücretsiz internet kazanma hilesi faturalı ve faturasız hat sahiplerine ücretsiz şekilde internet kazanma imkânı veriyor. Türk Telekom ücretsiz internet paketleri sayesinde 10 GB’a kadar varan internet sahibi olabilirsiniz. İnternet paketinin yanında dakika kazanma şansınız da bulunuyor.

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom ücretsiz internet kazanma için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Her Cuma günü olan Sil Süpür kampanyası ile 10 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz.
  • Her yükleme sonrasında 5 GB’a kadar internet kazanabilirsiniz. Bu şekilde kazanılan internet için kullanım süresi 1 haftadır.
  • Faturalı hatta yeni geçen veya yeni hat sahibi olanlar için 1 GB aylık ek kota tanımlamaktadır.

Söz konusu işlemleri online işlemler uygulaması üzerinden rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Online işlemler aracılığıyla 4,5G uyumlu olan pek çok internet avantajından da yararlanmanız mümkündür.

Türk Telekom Ücretsiz Arama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom ücretsiz arama yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Arama yapılacak olan telefon numarasının başına 0 ekleyerek kısa mesaj yoluyla 9696’ya gönderim yapabilirsiniz.
  • Ödemeli olarak yapılacak başka bir yöntem için de numaranın başına *135*numara# şeklinde arama yapmaktır.

Bu yöntemler ile birlikte karşı tarafa ödemeli olarak çağrı yapabilir ve yanıtlaması halinde ücretsiz olarak konuşabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Dakika Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom ücretsiz dakika paketleri belirli şartlar altında kullanıcılara sunuluyor. Bu kapsamda şu adımlar ile Türk Telekom ücretsiz dakika kampanyasından yararlanabilirsiniz;

  • 30 TL ve üzeri olan TL yüklemelerinde, yükleme işlemi sonrasında kısa mesaj şeklinde 4545’e GECE yazarak gönderebilirsiniz. Bu sayede saat 21.00 ile 09.00 arasında ücretsiz dakika kazanabilirsiniz.
  • Sil Süpür kampanyası sayesinde de dakika kazanabilirsiniz. Ücretsiz dakika Sil Süpür uygulamasında 500 dakikaya kadar verilebilmektedir.

Türk Telekom Ücretsiz Arayanbil Nasıl Yapılır?

Türk Telekom ücretsiz arayanbil yöntemi henüz bulunmamaktadır. Arayanbil uygulaması hattın ulaşılmaz veya kapalı olduğu durumlarda arama yapan numaraları daha sonra kısa mesaj olarak bildirmektedir. Bu hizmetten yararlanmak için aylık 2,59 TL ödeyebilirsiniz. Ücret karşılığında uygulamaya abone olmak için kısa mesaj olarak ACIK yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz SMS Atma Nasıl Yapılır?

Türk Telekom ücretsiz SMS atma kurumsal hat sahipleri içindir. Ücretsiz SMS göndermek için aynı zamanda yeni faturalı hat sahibi olanlara da olanak tanınmaktadır. Ücretsiz kısa mesajdan yararlanmak için UCRETSİZ yazarak kısa mesajı 5555’e göndermek gerekmektedir.

Türk Telekom Ücretsiz Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom ücretsiz numara sorgulama için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • 11855 numarayı arayarak, öğrenmek istediğiniz numarayı sorgulayabilirsiniz.
  • 11855 numarasına, detaylarını öğrenmek istediğiniz numarayı yazarak kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  • 100# kodu sonrasında öğrenmek istediğiniz numarayı yazarak telefonunuzun arama tuşuna basarak numara sorgulama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın