Türk Telekom Kalan Dakika Öğrenme

Türk Telekom kalan dakika öğrenme sayesinde aboneler kalan dakikalarını kolayca öğrenebiliyor. Tüm Türk Telekom aboneleri için kalan dakikalarını öğrenmek için farklı yöntemler bulunmaktadır. Dakikanın yanında mesaj veya Türk Telekom internet öğrenme seçenekleri de abonelere kolayca sunuluyor.

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom kalan kullanım öğrenme sadece dakika için değil aynı zamanda SMS ve internet paketleri için de sorgulanabilmektedir. Aboneler şu yöntemler ile kalan dakika, SMS ve internetlerini öğrenebilir;

  • Türk Telekom müşteri hizmetleri,
  • SMS ile sorgulama,
  • 9333’ü arayarak sorgulama,
  • Tuşlama ile öğrenme,
  • Cep Asistan ile öğrenme
  • İnternet sitesi ile öğrenme.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom müşteri hizmetleri kalan kullanım öğrenme için abonelerin 444 1 500 numaralı hattı araması gerekiyor. Sesli yanıt sistemi üzerinden kullanım yapılarak kalan dakika, SMS ve internet bilgisine kolay şekilde ulaşılacaktır.

Türk Telekom SMS Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom SMS kalan kullanım öğrenme için abonelerin telefonlarının kısa mesaj bölüme gelerek KALAN yazmaları ve ardından mesajı 5555’e göndermeleri gerekmektedir. Mesaj gönderimi sonrasında abonelerin telefonlarına gelecek olan mesajda kalan süreler bildirilecektir.

Türk Telekom 9333 Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom 9333 kalan kullanım öğrenme için abonelerin 9333’ü aramaları gerekecektir. Sesli yanıt sistemi ile birlikte hızlı bir şekilde kalan kullanım süresi bildirilecektir. Aynı numaraya TL yazıp kısa mesaj gönderme sonucunda da yine süre bilgileri mesaj olarak telefona iletilecektir.

Türk Telekom Tuşlama Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom tuşlama kalan kullanım öğrenme için aboneler cep telefonlarının arama ekranına *123# tuşlarına basarak arama yapmaları gerekmektedir. Bu arama sonucunda kalan sürelerin bilgileri ekranda görülecektir, sesli olarak yanıt verilmemektedir. Bu şekilde türk telekom kalan sorgulama yapabilirsiniz

Turk telekom kalan sorgulama
Turk telekom kalan sorgulama

Türk Telekom Cep Asistan Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom cep asistan kalan kullanım öğrenme için abonelerin telefonlarında öncelikle Cep Asistan uygulamasının bulunması gerekmektedir. Uygulamayı yükledikten sonra aboneler Servis menüsü üzerinden Asistan bölümüne gelerek Kredi – Kalan bölümlerini seçerek hatlarında dakika, SMS ve internetin ne kadar kaldığını öğrenebilmektedir.

Türk Telekom İnternet Sitesi Kalan Kullanım Öğrenme

Türk Telekom internet sitesi kalan kullanım öğrenme için abonelerin öncelikle Türk Telekom’un resmi internet sitesine giriş yapmaları gerekmektedir. Cep telefonu numarası ve şifre ile birlikte yapılacak olan giriş sonrasında abonenin hattı için ne kadar kalan süre olduğu öğrenilmektedir. Giriş sırasında daha önceden sisteme giriş yapmayanlar için öncelikle şifre alınması gerekmektedir. Şifre almak için kayıt işlemelerinin yapılması gerekmektedir. Aboneler isterlerse mobil imza ile giriş seçeneğini de kullanarak mobil imzaya sahiplerse bu yöntem ile de sisteme giriş yapabilmektedir.

Sisteme giriş yapıldıktan sonra faturasız ve faturalı hatlar için farklı bilgiler sitede görünecektir. Türk Telekom faturalı hat sahipleri ise aynı ekran üzerinden fatura kesim tarihlerini de öğrenebilmektedir.

Yorum yapın