Türk Telekom Ev İnternet Paketleri

Türk Telekom ev internet paketleri yüksek hızlarda internet bağlantısı almak isteyenler tarafından merak ediliyor. Türk Telekom internet paketleri ev içinde sorunsuz, yüksek hızlarda ve sınırsız gibi seçenekler ile kullanıcılara sunuluyor.

Türk Telekom İnternet Paketleri Ev

Türk Telekom internet paketleri ev içi kullanımda yüksek hızlarda ve sorunsuz internet aboneliği sunuyor. Türk Telekom ev için internet paketleri farklı kota ve bağlantı hızları ile sunuluyor. Türk Telekom evde internet için sunulan paketler şu şekilde;

Fibernet – Hipernet

Paket kapsamında bulunan Türk Telekom internet tarifeleri 20 Mbps’ye kadar hızdan başlayarak 100 Mbps’ye kadar çıkıyor. Paketlerin hepsinde kota sınırları; 100, 200 ve 300 GB’a kadar belirlenmiş durumdadır. Aynı zamanda tüm paketler için de sınırsız seçenek sunulmaktadır. Paket kapsamında aynı zamanda ücretsiz kurulum, indirimli modem ve ev telefonu kullanımı gibi seçenekler de sağlanıyor.

turk telekom ev internet paketleri 1
turk telekom ev internet paketleri 1

Ultranet

Türk Telekom Ultranet genelde en sık tercih edilen paketlerden birisi olarak öne çıkıyor. 16 Mbps’ye kadar hız sunan ve 100, 200, 300 GB kota seçeneklerinin yanında limitsiz kullanım da sunan paket ekonomik internet isteyenlerin tercihi oluyor.

Net Paket

Türk Telekom Net Paket 6 Mbps’den başlayıp 12 Mbps’ye kadar hız sunmasının yanında düşük kota sınırlamasıyla da öne çıkarak ekonomik bir çözüm sunuyor. Bu kapsamda 60, 100, 200 GB kota ve limitsiz olarak sunulan tarifeler ucuz internet isteyenlere hitap ediyor.

Türk Telekom Ev İnternet Paketleri Sınırsız

Türk Telekom ev internet paketleri sınırsız olarak da kullanıcılara aynı paketler üzerinden sağlanıyor. Türk Telekom limitsiz ev internet paketleri için herhangi bir kullanım sınırı bulunmuyor. Bu sayede kullanıcılar ay içinde istedikleri kadar internet kullanımı sağlayabiliyor. Kota geçilmesi ile herhangi bir ekstra ücret ya da hız yavaşlatması olmayan paketler şu şekilde;

  • Net Paket
  • Ultranet Paket
  • Fibernet – Hipernet

Limitsiz paketler hız açısından da farklılık taşıyabiliyor. Buna göre en düşük 6 Mbps’den başlarken en yüksek 100 Mbps’ye kadar hız seçenekleri de limitsiz paketlerde kullanıcılar için sunuluyor.

Türk Telekom Ek İnternet Paketleri

Türk Telekom ek internet paketleri kotalı bağlantıya sahip olan abonelerin kotalarının aşılması sonucunda ek paket almalarını sağlamaktadır. Bu kapsamda farklı fiyatlar üzerinden ek internet paketleri almak mümkündür. 10 GB’dan başlayarak 100 GB’a kadar değişen ek internet paketleri sadece mevcut ay için yapılan ödeme kapsamında geçerlilik kazanmaktadır. Ayrıca diğer aya devredilmeyen ek internet paketleri sadece geçerli ay için kullanılmaktadır.

Türk Telekom ek internet paketi almak için abonelik numarası ile internet sitesinden, 444 1 444 müşteri hizmetleri numarasından ya da Türk Telekom mağazalarından talepte bulunulmaktadır. Ek internet paketi ödemesi yapıldığı an geçerli olur ve doğrudan aboneliğe tanımlanır. Bu bakımdan aboneler ilave internetlerini kullanmaya başlayabilir.

Yorum yapın