Abonelik ve Servis İptal EtmeNasıl İptal Edilir ?

Tivubu Nasıl İptal Edilir?

Tivubu Türk Telekom tarafından sunulan ve içinde farklı birçok alternatif olan dijital bir TV uygulamasıdır. Tivubu üyelerine farklı şart ve özellikler altında hizmetler vermektedir, farklı paketler altında işlenen bu hizmetler içinde farklı ve değişik uygulamalar da mevcuttur. Tivubu sağlam ve güçlü altyapısı ve geniş paket seçenekleri ile oldukça fazla kişi tarafından tercih edilen bir dijital platform olmanın yanısıra kullanıcılara özel olarak planladığı ödeme planları ile de öne çıkmaktadır.

Tivubu üyelik iptali ise yine müşteri ilişkileri birimi ile iletişim kurularak başlatılabilecek bir süreçtir. Tivubu içinde yerel ve uluslararası televizyon kanalları, radyo kanalları,  yerli ve yabancı filmler ve diziler bulunmaktadır. Üyelik çeşidine göre değişik alternatiflerin var olduğu Tivubu sisteminde kullanıcılar kendileri için en ideal üyelik tipini kolayca seçebilirler.

Tivubu Üye Olma Koşulları

Tivubu dijital TVuygulamasına dileyen herkes kolay ve basit bir şekilde üye olabilir. Üye olmadan önce özellikle hangi tarife ya da paketin tercih edileceği ise önemli bir noktadır. Hali hazırda birbirinden farklı özelliklerde tarifelere sahip olan bu uygulama ile dijital TV hizmetlerinden sınırsız olarak faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman da Tivubu iptali işlemlerini başlatıp gerekli şartları yerine getirip üyelikten çıkabilirsiniz. Bu kapsamda genel anlamda Tivubu üç farklı yolla müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bu seçenekler Tivubu’nun nerede kullanılacağı ile ilgilidir. Bu farklı alternatifler ise şu şekilde sıralanabilir.

Tivubu ev seçeneği ile seçtiğini ek özelliklere göre evde istediğiniz film, dizi ya da müzik kanallarını izleyebilir. Sınırsız izlemenin keyfini sonuna kadar ailenizle birlikte çıkartabilirsiniz. Bu tarifenin en önemli özelliği ise sadece ev içinde kullanılabilir olmasıdır.

Tivubu cep seçeneği ise ev paketi ile aynı özelliklere sahiptir. En büyük avantajı mobil cihazınızdan istediğiniz her yerde ve her zaman kullanabilecek olmanızdır.

Bir diğer Tivubu kullanım seçeneği de Tivubu web özelliğidir. Yine hemen hemen diğer alternatiflerle aynı özelliklere sahip olan bu sistemde de bilgisayar üzerinden dilediğiniz gibi Tivubu imkânlarından faydalanabilirsiniz. Yine Tivubu iptali içinde mevcut seçilmiş olan tarifeye göre adımlar atılabilir.

tivibu üyelik iptali
tivubu abonelik iptali

Tivubu Tarife Çeşitleri

Tivubu hali hazırda verdiği hizmetleri farklı abonelik tiplerine göre ayırmaktadır. İsteyen kişiler seçtikleri abonelik tipine göre sunulan tarife seçeneklerinden faydalanabilirler. Bu seçeneklerin her biri farklı avantaj ve seçenekleri içlerinde barındırırlar. Bu seçenekleri inceleyip en ideal paketi seçmek kullanım rahatlığı ve devamlılığı açısında da oldukça önemlidir. Tivubu iptali işlemleri içinde paket bilgilerini bilmek hızlandırıcı bir koşul olarak öne çıkmaktadır. Tivubu genel anlamda hizmetlerini

  • Tivubu Ev
  • Tivubu Go

Olarak iki ana kategoriye ayırmıştır. Bu iki ana kısım da içlerinde farklı üyelik tipleri ve o üyelik ko0şullarına ait farklı tarifeler barındırmaktadır. Yani herkes ihtiyacı olanı kolayca ve rahat bir şekilde seçip kullanmaya başlayabilmektedir. Ayrıntılı bilgi hem internet sitesinden hem de müşteri temsilcilinden detaylıca öğrenilebilir.

Tivubu Abonelik İptali

Her kullanıcı artık ihtiyaç hissetmediği için ya da özel farklı sebepler yüzünden almış olduğu hizmeti iptal ettirme hakkına sahiptir. Bu hak Tivubu üyelik iptali içinde aynen geçerli bir surum olduğu için istenildiği zaman Tivubu dijital TV üyeliği iptal ettirilebilir. İptal süreci genel anlamda hızlı ve seri olarak ilerlemektedir. İptal işlemlerinin süreleri ve sonuçlanma hızlarını etkileyen bir faktörde alınmış olan pakettir. Tivubu iptal işlemleri için iki farklı yol izlenebilir. İptal ve üyelikten çıkış için ilk yol, en yakın Türk Telekom şubesine giderek iptal başvurusu yapmaktır. Diğer bir yol ise müşteri ilişkileri numarasını aramak ve iptal isteğini bildirmektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu