Tango Hesap Silme

Tango hesabını kalıcı olarak kaldırmak isteyenler için, hesap silme işlemlerinde takip edilmesi gereken işlemleri adım adım anlattık. Eğer siz de Tango hesabınızı silmek istiyor ancak bunun için yönlendirme talimatı arıyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Bu yazımızda Tango hesabını silmek isteyen kullanıcılar için takip edilmesi gereken adımları yazdık.

Tango Hesabı Nasıl Silinir ?

Tango gerçekten de sizi dolambaçlı yollara sokmadan hesabınızı silmenize izin veriyor. Ancak yine de herhangi bir yönerge okumadan basit bile olsa bu adımı takip etmeyi akıl etmek hayli zor olabiliyor. Burada Tango’nun her ne kadar dolambaçlı yollara başvurmadığını belirtmiş olsak da aslında Tango’da işin biraz garip bir yöntemle çözülmesini beklediğinden, bilmeden basit b ile olsa bu işlemleri takip etmek pek çok kullanıcı için zor olabilir.

Tango hesap silme linki için yazının üstüne tıklayıp Tango destek merkezine gidin. Burada destek için bir talep doldurmanız, daha doğrusu hesabınızın silinmesine yönelik bir istek açmanız gerekmektedir. Çok fazla detaylı bir işlem olmadığından siz de hemen hızlıca bir destek talebi doldurabilirsiniz. Bu talebi doldururken ilk alan kutusuna e-posta adresinizi girmeniz istenecektir. Bu kısma e-posta adresi bilgilerinizi girin.

tango hesap silme
tango hesap silme

Tango’ya kayıtlı telefon numaranızı da ilgili alana girin ve diğer alanda kullandığınız cihaz türünü belirtin.

Ülke bilgisi alanına şu anda bulunduğunuz ülkenin adını yazın.

Daha sonra burada bulunan açılır menüden “Tango Hesabımı silmek istiyorum” bölümünde

Bir açıklama yazın.

Captcha kodunu girin ve “Gönder” i tıklayın.

Şimdi telefonunuzda Tango’yu açın, adınızı “Delete Me” olarak değiştirin, yapmanız gerekenler sadece bu kadar. Bu andan sonra hesabınız gerekli formunuza göre bilgiler doğru olduğu takdirde otomatik olarak silinecek ve artık erişilemez hale gelecektir.

Yorum yapın