Şikayet Var Üyelik Silme Nasıl Yapılır?

Ülkemizde tüketicilerin en çok yanında olan web sitelerden birisi Şikayet Var sitesidir. Bu sitenin birçok avantajı var diyebiliriz. En büyük avantajlarından birisi eğer bir ürün veya firma yüzünden mağduriyet yaşarsanız şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Sonrasında ise firmanın yetkilileri sizinle iletişime geçerek yaşadığınız sorunu çözmeye çalışacaktır. Çünkü Şikayet Var sitesi markalarında nasıl çalıştığını gösteren önemli platformlardan birisidir. Eğer bir marka hakkında açılan şikayetlere dikkat etmiyorsa tüketiciler markayı beğenmeyecektir. Şikayet var bu özelliği ile dikkat çekse de üye olduktan sonra şikayetini çözen kişiler üyeliğini silme istiyor. Yazımızda Şikayet Var üyeliğinizi nasıl sileceğinize dair bilgi vereceğiz.

Şikayet Var Üyelik Silme Hesap Kapatma

Şikayet var üyelik silme ve hesap kapatma için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir;

Şikayet Var Üyelik Silme Hesap Kapatma
Şikayet Var Üyelik Silme Hesap Kapatma
  • Şikayet Var üyeliğinizi silmek için ilk olarak internet sitesine girerek üyelik bilgilerinizle giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Siteye giriş yaptıktan sonra Benim Sayfam linkine tıklamalısınız. Sonrasında ise burada yer alan Üyelik silme linkine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan sayfada şifreniz ve hesabınızı neden kapatmak istediğiniz sorulmaktadır.
Şikayet Var Üyelik Silme Hesap Kapatma
Şikayet Var Üyelik Silme Hesap Kapatma

  • Bu sayfada gerekli bilgileri girerek Gönder seçeneğine tıklamanız gerekiyor.

Şikayet Var Sitesinin Özellikleri

Şikayet Var sitesi kurulduğu günden bu zamana kadar her zaman güçlü bir tüketici destekçisi olarak hizmet vermektedir. Sitenin kullanıcı yorumlarını değiştirmeden yayımlaması ve firmalarla iletişim halinde olması sorununuzu çözmede ve bir uzlaşma yolu bulma da en garanti olan yöntemlerden birisidir. Şikayet Var sitesinin bütün bu özelliklerinden sizde faydalanabilirsiniz.

Yorum yapın