PUBG Hileleri, PUBG Hile Nasıl Yapılır?

Mobil oyunlar arasında önemli bir kitleye sahip olan PUBG hileleri ile birlikte daha keyifli hale geliyor. PUBG hileleri ile oyunda karakterinizi daha güçlü yapabilir ve rakiplerinize karşı önemli üstünlükler elde edebilirsiniz.

pubg hileleri 1
pubg hileleri 1

PUBG Hile Nasıl Yapılır?

PUBG hile yapmak için öncelikle UC hilesi programı indirilmesi gerekmektedir. PUBG hileleri aktif hale getirmek için şu adımları takip etmelisiniz;

  • Öncelikle UC programını bilgisayarınıza indirin.
  • Ardından istediğiniz UC ve BP miktarını programdaki ilgili yerlere yazın.
  • Daha sonraki adımda ise gönder düğmesine basın ve düğmeye bastıktan sonra biraz bekleyin.
  • Bekleme sonrasında kimlik numaranızı yazın ve devam edin.
  • Tüm işlemlerin doğru şekilde yapılması sonrasında hesabınızın onaylanmasını bekleyin. Hesabınız onaylandıktan sonra hesabınıza ücretsiz şekilde UC gönderimi yapılacaktır. Her şeyin doğru şekilde yapılması sonrasında UC’ler Pubg hesabınıza tanımlanacaktır.

UC programı sonrasında farklı hileleri deneyerek oyunda hile yapabilirsiniz. Bu noktada bilmeniz gereken en önemli nokta ise hile kullanımı PUBG hesabınızın kapanmasına yol açabilir.

PUBG Duvar Hilesi

PUBG duvar hilesi Wallhack olarak uygulanmaktadır ve hileler arasında en çok tercih edilenlerden birisi olarak öne çıkmaktadır. Bu hile ile birlikte oyuncunun görüş alanında olmayan rakipler yeşil renkte görülmektedir. Bu sayede rakiplerin kapalı alanlarda nerede olduğunu öğrenme fırsatınız olmaktadır.

PUBG ESP

PUBG ESP hilesi önemli bir avantaj sağlamamaktadır. Rakiplerin konumu dışında tüm bilgileri vermektedir. ESP sistemi temel olarak oyun istemcisine kodlar dahil etmektedir. Bu da rakiplerin isim, sağlık, mesafe, kullandıkları silahlar gibi pek çok bilgilerini öğrenmeyi sağlamaktadır.

PUBG Aimbot Hilesi

PUBG aimbot hilesi yine UC olarak yapılabilir. Hilenin mantığı kolaydır ve etkisi büyüktür. Rakiplere karşı yüzde yüz oranında vuruş imkânı sunan bu hile bazı durumlarda rakibe nişan bile almadan hedefi vurmayı sağlamaktadır. Başka bir kullanıcının bu hileyi kullanmasını tespit etmek de kolaydır. Eğer saklandığınız alanda rakip tarafından vuruluyorsanız bu durumda rakibiniz aimbot kullanıyordur.

PUBG Speed Hack Hilesi

PUBG speed hack hilesi oyun içinde hızlı hareket etmeyi sağlamaktadır. Ancak hiledeki en önemli eksiklik hızın tam olarak ayarlanmamasıdır. Başka bir deyişle hile aktif olduktan sonra karakteriniz çok hızlı hareket eder ve hareket etmesi esnasında rakibinizi kontrol etmek son derece zor bir hale dönüşür. Bunun yanında ise kısa menzilli savaşlarda ya da ganimet toplamak için hile yardımcı olabilir.

PUBG Jump Hack

PUBG uçma hilesi olarak bilinen jump hack haritayı kuş bakışı olarak görmenizi sağlar. Sadece araç sürerken kullanılabilen hile rakiplerin yerini tespit etmek ya da haritayı genel olarak hızlıca dolaşmak için tercih edilebilir. Ancak açık hedef haline gelindiği için rakipler tarafından vurulmak bu hile ile çok daha kolay hale gelmektedir.

Bu hileler UC programı üzerinden aktif edileceği gibi ayrı dosyalar halinde de indirilmeleri gerekebilir.

PUBG Hesap silme nasıl yapılır ?

Yorum yapın