Muud Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Muud üyelik iptali için, sms servisi ya da çağrı numarası kullanılabilir. Muud platformu, özgürce müzik dinlenebilen, paylaşılabilen ve indirilebilen bir portaldır. Türk Telekom’un geliştirmiş olduğu bir uygulama olan Muud portalı, bütün operatör kullanıcıları tarafından kullanılabilmektedir. 

Muud Üzerinden Şarkı Dinleme

Mood üzerinden şarkı dinlemek için, öncelikle iyelik işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Üye olmak için, www.muud.com.tr Sitesine girilerek üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Üyelik işleminin ardından, Muud üzerinden müzik dinlenebilir ve playlistler oluşturulabilir. Muud resmî sitesi üzerinden, üye olmadan şarkı açıldığında şarkının yalnızca ilk 30 saniyesi dinlenebilmektedir. Şarkıyı çalmaya devam etmek için üye olarak üyelik girişi yapmak gerekir.

Müzik portalına üye olunduktan ve üye girişi yapıldıktan sonra, aylık 60 saat yani yaklaşık olarak 1000 adet ücretsiz şarkı dinlemek mümkündür. Müzik portalının içinde, tekil şarkı indirme seçeneği de bulunmaktadır. Bu özellik ile şarkı kataloglarından istenilen şarkılar, mp3 formatında telefona ya da bilgisayara indirilebilir. Eğer istenilirse, sevilen şarkıcıya ait olan albümler de mp3 formatında indirilebilir. İndirilen albümler, bilgisayarlarda ve mp3 formatını destekleyen cihazlarda kullanılabilir.

Muud Premium

Muud Premium, belli bir ücret ödenmesi karşılığında, uygulamanın daha geniş haklar ve özellikler ile kullanılmasını sağlamaktadır. Premium şekilde kullanılan Muud portalı, her ay sınırsız sayıda şarkının dinlenilebilmesine ve her ay 250 adet şarkının mp3 halinde, mp3 destekleyici cihazlara indirilerek çevrimdışı şekilde kullanılmasına destek sağlar.

Muud Premium, internet olmadığı zamanlarda kullanılmak üzere de geliştirilmiştir. Bunun için, internet yokken dinlenmek istene şarkıların, çevrimdışı müzik listesine eklenmesi gerekmektedir. Muud Premium üyelerinin kullanabilecekleri HD şarkı modu, daha kaliteli ses dinlenmesine olanak verir. Bu mod etkin hale getirildiğinde, şarkılar stüdyo kalitesinde dinlenebilir. Muud üzerinden dinlenen şarkılar, aktif üyelik boyunca, sınırsız sayıdaki bilgisayarlarda çalınabilir. 

Muud Şarkı Listesi

Muud şarkı listesi, şarkıların kategorize edilmesini ve Muud portalının kişiye özel hale getirilmesine aracı etmektedir. Şarkıları dilenen şarkı listesine eklemek için, şarkının yanında bulunan (+) sembolüne tıklanır ve şarkı, seçilen listeye eklenir. Şarkı listesi oluşturulduktan sonra, dinlenmek istenmeyen şarkılar, listeden çıkarılabilir ve listeler tekrar düzenlenebilir.

Listeden çıkarılmak istenen şarkının üzerine tıklanır ve yanında çıkan (x) sembolüne tıklanarak, şarkı listeden silinir. Ücretsiz üyelikle oluşturulan listeler isimlendirilebilir, daha sonra bu listeler web ve mobil platformlar üzerinden, istenilen zamanda dinlenebilir.

Şarkı listelerine maksimum 200 sayıda şarkı eklenebilir. Muud portalında 25 adet şarkı listesi oluşturulabilmektedir. Ayrıca, Muud üzerinde, editörler tarafından hazırlanan şarkı listelerine ulaşmak da mümkündür. Hazırladığınız şarkı listeleri sizin için saklanır ve siz güncelleme yapıp kaydettikçe saklanmaya devam eder. Şarkı listesinde bulunan şarkıların hepsi dinlendikten sonra, Muud üzerinde yeni işlem yapılmazsa, yarım saat sonra müzik akışı durdurulur.

muud üyelik iptali
Muud Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Muud Üyelik İptali

Muud üyelik iptali, sms ve çağrı merkezi hizmetleri kullanılarak gerçekleştirilebilir. Muud paketi, ücretli kullanılıyorsa, paket ücreti Türk Telekom faturası üzerine yansıtılır. Bu durumda, ücretli Muud paketinin iptali için, Türk Telekom online işlem merkezi üzerinden ya da 444 1 444 numaralı çağrı hattı aranarak işlem gerçekleştirilebilir. Muud paket ücretinin mobil ödeme şeklinde yapıldığı durumlarda, Muud portalı kullanım iptali için, İptal yazıp 7979’a sms gönderilmesi gerekmektedir. Muud mobil üyeliklerin iptal edilmesi için ise 444 5 444 numaralı Türk Telekom müşteri hizmetleri hattının aranması gerekir. Muud üyeliğinin iptali, üyelik başlatma ya da uygulama içi bilgilerin alınması için muud.com.tr adresi de ziyaret edilebilir.

Yorum yapın