Modacruz Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Modacruz uygulamasında hesabı silmek için yapılması gereken, uygun mercilere mesaj göndermek olmalıdır. Modacruz sisteminin kendi hesap silme aracı bulunmamaktadır. Bu nedenle yapılması gereken, yetkililerle iletişime geçmek ya da şikayette bulunmaktır. Aksi durumda hesap dondurulabilir ancak silinmez. Ayarlar bölümünde de hesabı silme gibi bir seçenek bulunmaz.

Modacruz Sistemi Nasıl Çalışır?

Modacruz kullanım sistemi kadınların satış konusunda bilgilenmesine ve kendi gelirlerini kazanmasına olanak sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde Modacruz kullanan kadınların hem markalar ve moda hakkında bilgi sahibi olması, hem kullanılan kıyafetleri satışa sunması sağlanır. Bu uygulamada satışa sunulan kıyafetlerin fabrikadan çıkmış olması gerekmez. Sadece kullanılabilir durumda olan ikinci el kıyafetler de uygulamada kullanılabilir.

Modacruz Güvenli Alışveriş Sistemi Nasıl Çalışır?

Modacruz alışveriş güvenliği, alıcı ile satıcı arasında kesin güven oluşması amacıyla yapılan bir işlemdir. Satış sırasında alıcının gönderdiği tutar sistemde askıda kalır. Satıcıya gönderilmez. Ürünün alıcıya teslim edilmesinden sonraki 3 iş günü ücret platform içinde bekler. Eğer alıcı tarafından bir şikayet bildirilmemişse, 3 iş günü sonunda alıcının gönderdiği tutar satıcıya iletilir.

Eğer alıcının almak istediği ürün ile gönderilen ürün arasında kesin bir fark söz konusu ise, [email protected] adresine bir iade metni yazılarak ürün iadesi sağlanır ve satıcıya gönderilen para sistemden alıcıya iade edilir.

Modacruz Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Modacruz uygulamasının avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Bu uygulama içinde yapılan alışverişlerde kargo ücreti ödenmesi söz konusu değildir.
  • Tüm ürünlerin alt kısmında yorum bölümü bulunur. Bu nedenle ürün hakkında bütün sorular bu bölüm üzerinden sorulabilir.
  •  Ürün detay kısmında Satın Al butonu yer alır. Bu sayede Modacruz üzerinden hızlı alışveriş imkanı sunulur.
  • Kargo takip bilgileri, alıcıya e- mail yoluyla gönderilir. Bu sayede kargo yerini sürekli olarak takip etmenize olanak sağlanır.
  • 2 gün içinde sipariş iptali gerçekleştirilir.
modacruz hesap silme
Modacruz Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Modacruz Hesabı Nasıl Silinir?

Modacruz hesap silme işlemi şu yöntemlerle yapılabilir:

  • Yöneticiye mesaj göndermek: Modacruz profilinize giriş yaptığınızda, uygulamanın destek bölümünü görebilirsiniz. Destek kısmından ‘Yetkiliye mesaj ilet’ seçeneğine girmelisiniz. Yetkiliye göndereceğiniz mesajda hesabınızın kapatılmasını talep edebilirsiniz. Ancak bu şekilde hesap kapatmak için 2 iş günü beklemeniz gerekir. Eğer yanıt gelmezse ve hesabınızda bir değişiklik olmazsa yapmanız gereken, diğer yöntemleri kullanmak olmalıdır.
  • Destek talebi: kullanıcıların istedikleri her konu hakkında destek alabilmeleri için destek butonu daime açıktır. Bu butona tıkladığınızda karşınıza bir form çıkacaktır. Ayarlar kısmı içinde yer alan bu form, kullanıcı taleplerinin karşılanabilmesi için oluşturulmuştur. Bu sayede kullanıcıların daha iyi bir Modacruz deneyimine sahip olması sağlanır. Açılacak formu doldurup gönderdikten sonra 2 iş günü beklemeniz gerekir. Hesabınız kapanacaktır.
  • Mail göndermek: uygulama kaydı sırasında sizden mail onayı istenecektir. Bu mail onayını yapmanızın ardından mail adresiniz Modacruz ekibi tarafından tanınır. Bu mail adresinden, içeriğinde hesabınızı kapatma nedenini de bulunduran bir mail atmalısınız. Modacruz destek ekibinin mail adresi: [email protected] olarak belirlenmiştir. Bu adrese mail göndermenizin ardından mailinizin sonuna iletişim bilgilerinizi de eklemeniz gerekecektir. Bu sayede olası bir geri dönüşte ekip size daha kolay bir şekilde ulaşacaktır.
  • Şikayetvar uygulamasına yazmak: Modacruz gibi uygulamalar, Şikayetvar gibi platformları sıklıkla takip eder. kullanıcı yorumlarını oldukça önemsemeleri nedeniyle bu platformlarda yazılan yorumlarda hesabınızı kapatmak istediğinizden bahsederseniz, birkaç gün içinde yorumunuza dönüş yapılacaktır. Ancak yorumunuzun sonuna iletişim bilgilerini de eklemelisiniz. 

Yorum yapın