Kamil Koç Bilet İptali | Para İadesi

Kamil Koç firmasından alınan biletin iptali için birden fazla yol uygulanabilir. Ancak Kamil Koç bilet iptali işlemi için yolcunun, sefer saatinden en az 6 sat önce iptal işlemini gerçekleştirmiş olması gerekir. Bilet iptali durumunda boş koltuk olarak gösterilen alanın ücreti yolcuya iade edilir. 6 saatten sonraki süreçte firmanın kendi yolculuk kuralları geçerlidir. Bu nedenle herhangi bir iade işlemi yapılamaz.

Kamil Koç Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Kamil Koç firmasından bilet iptal etme yolları şu şekilde sıralanabilir:

 • Kamil Koç firması çağrı merkezi kullanarak
 • Kamil Koç firma acentelerini ziyaret ederek
 • Kamil Koç firmasının kendi mobil uygulamasını kullanarak
 • Firmanın kendi resmi web adresini kullanarak

Belirtilen şekillerde bilet iptal işlemi gerçekleştirilmektedir. Ancak iptal işlemlerinin gerçekleşmesi için kullanıcıların bilet bilgilerine sahip olmaları gerekir. Bilet iptal işlemini sadece bilet sahibi yapabilir. Bilet kimin adına alınmışsa, onun T.C. kimlik numarasının sistemde bulunması ile bilet iptali gerçekleştirilir.

kamil koç bilet iptal etme nasıl yapılır
kamil koç bilet iptali

Kamil Koç Çağrı Merkezini Arayarak Bilet İptali

Biletin iptal edilmesi için çağrı merkezini kullanmak, şu basamaklarla yapılabilmektedir:

 • 444 05 62 numaralı telefonun aranması gerekmektedir. Bu hat, Kamil Koç firmasının bilet iptalleri için düzenlediği hattır.
 • Arama yapıldıktan sonra yolcu olarak sizden T.C. kimlik numarası istenecektir. Bilet, seyahat edecek yolcunun adına olmalıdır. Bu şekilde aramayı da yolcunun kendisi yapmalıdır.
 • Verdiğiniz kimlik numarası ile sistemde bulunan koltuk numaranız belirlenir. Bu şekilde ayırttığınız koltuğun numarası size söylenir ve sesli bir şekilde teyit etmeniz istenir.
 • Teyit ettikten sonra iptal işlemine onay verebilirsiniz.
	kamil koç bilet iptali para iadesi
kamil koç bilet iptali

Kamil Koç Acente Üzerinden Bilet İptali

Kamil Koç yolcu bileti iptali için şubeye gitmek, biletinizin ücretini peşin bir şekilde verdiyseniz gereklidir. Ancak sadece ayırtılmış biletlerde şubeye gitme zorunluluğu yoktur. Bunun yanında Kamil Koç bilet iptali için size en yakın Kamil Koç şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. otogardaki şubeye gitmenize gerek yoktur. Burada da yolcunun kimliğinin bulunması, adına bilet alınan yolcunun da iptal sırasında orada olması gerekmektedir. Yolcunun kimliği ile satın alınan koltuk teyit edilir. Bu şekilde yolculuğun iptal edilmesi işlemi yapılabilir.

Eğer alınan bilet uygulamalar üzerinden, online şekilde alınmışsa, bilet ücretinin tamamı iade edilir. Online bilet alındığında verilen yolculuk seri numarasının bilinmesi gerekmektedir. doğru şekilde gösterilmesi gerekir. Biletin üzerinde yırtık, çizik olması ya da biletin kaybolması, o an görevliye gösterilememesi durumlarında para iadesi yapılamaz.

	kamil koç bilet iptali müşteri hizmetleri
kamil koç bilet iptali

Kamil Koç İnternet Sitesi Üzerinden Bilet İptali

Kamil Koç bileti iptal edilmesi sırasında https://www.kamilkoc.com.tr/ adresi kullanılabilir. Ana ekran üzerinden bilet işlemleri menüsüne girilerek bilet iptali yapılabilir. Ancak burada da seyahat  edecek kişinin T.C. kimlik bilgilerinin bilinmesi, bilet koltuk numarası ve bilet üzerinde bulunan seri numarasının bilinmesi gerekir.

İptal işleminin yapılmasından önce bilet sorgulama düğmesine basılması gerekir. Sistem, öncelikle biletinizin gerçekliğini sorgular. Sonrasında var olan bu biletin iptali ile ilgili işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Verilen internet adresi üzerinden bilet işlemleri menüsüne girmeniz gerekir. Burada bilet sorgulama bölümüne biletinizin üzerinde yer alan yolcu kodu kısmının girilmesi gerekir. Yolcu kayıt numarası olarak bilinen PNR numarasının girilmesi ile bilet sorgulama işlemi yapılmış olur. Ekranda açılan bilet bilgilerinin üzerine tıklayarak bileti iptal etmeniz mümkündür. Online alınan biletlerde, Kamil Koç bilet iptali işleminden sonra onay beklemeniz gerekir. Onayınız geldikten sonra paranız hesabınıza yatırılacaktır.

Kamil Koç bilet iptali, para iadesi için direk aşağıdaki linke tıklayarakta işlemlerinizi yapabilirsiniz. https://www.flixbus.com.tr/

Kamil Koç Mobil Uygulama Üzerinden Bilet İptali

Kamil koç bilet iptali için mobil uygulama üzerinden de iptal işlemlerini yapabilirsiniz. Tüm bilet alan müşteriler otobüs hareket etmeden en az 6 saat öncesinden kamil koç bilet iptali ve iadesini yapabilirler.

Kamil Koç Android Mobil Uygulama Üzerinden Bilet İptali

Google play üzerinden indirilen uygulamada sadece bilet iptali değil uygulama üzerinden aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kamil koç bilet rezervasyon
 • Kamil koç bilet iptali
 • Otobüs takibi
 • Kamil Koç bilet al

Mobil uygulama üzerinden ” Kamil koç biletlerim ” son aldığınız bilete tıklayarak iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu alanda müşteri hizmetlerine bağlanarak kamil koç bilet al diyerek yeni bilet alabilirsiniz.

Kamil Koç bilet hakkında tüm detaylar

Kamil Koç Biletimi Ne Zamana Kadar İptal Edebilirim ?

Kamil Koç Bilet alma işlemini gerçekleştirdikten sonra yolculuğunuzun başlamasına 6 saat kalaya kadar bilet iptali ve iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

Kamil Koç Biletini Nasıl ve Nereden İptal Edebilirim ?

Biletinizi birden fazla kanaldan iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kamil Koç Müşteri Hizmetleri 444 0 562
 • Acente üzerinden
 • Kamil Koç mobil uygulama

üzerinden kamil koç bilet ve para iadesi alabilirsiniz.

Kamil Koç Bumerang nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Puan özelliği olan Bumerang, Kamil Koç yolcuları için özel olarak yapılmış, kullandıkça kazandıran bir sadakat programıdır. İçerisinde bumerang ve Gold şeklinde iki çeşit üyelik sistemi bulunmaktadır. Seyahat sıklığınıza göre içerisinde BumPuan birikir, bir sonraki yolculuğunuzda kullanabilirsiniz.

Kamil Koç Bilet İptali Ve Para İade Formu

Bilet iptalinize istinaden kamil koç para iadesi için bu forma tıklayarak doldurabilirsiniz.

Pamukkale bile iptali için tıklayınız

Yorum yapın