İnstagram PP Büyütme Nasıl Yapılır?

İnstagram pp büyütmek artık gibi ulaşılmaz ya da zor bir durum değildir. Milyonlarca kullanıcıya sahip instagram’da gün içerisinde birçok takip istekleri ya da takip bildirimleri gelmektedir. Gelen tüm bu bildirimlerdeki kişileri bazen tanıyor olsak da profil fotoğraflarının boyutu ve fotoğrafın küçük olmasından dolayı ayırt edememekteyiz. Geliştirilen uygulamalar sayesinde artık ayırt edemediğimiz bu fotoğrafları instagram profil fotoğrafı büyütme uygulamaları ile ücretsiz bir şekilde yapılabilmektedir. Üstelik bunu yaparken herhangi bir uyguma indirmeye de gerek yoktur. instagram pp büyütme Geliştirilen bu uygulamalar sayesinde herhangi bir kullanıcının profil fotoğrafını büyük bir şekilde görebileceksiniz. Bunu yapmak için:

 • Öncelikle arama motoruna instagram pp büyütme yazılır.
 • Çıkan sonuçlardan birine tıklanır. Hemen hemen gireceğiniz tüm sitelerde aynı işlem yapılmaktadır.
 • Çıkan sonuçlardan birine girildikten sonra instagram kullanıcı adı yazacağınız ya da kullanıcı profili URL’si ekleyeceğiniz bir arama çubuğu çıkacaktır.
 • Bu arama çubuğuna kullanıcı adını ya da URL’sini girerek resmi büyüt ya da sorgula yazan kısma tıklanır.
 • İşlem tamamlandıktan sonra istediğiniz instagram profil büyütme büyümüş olacaktır.

Yapılan bu işlem instagram kullanıcı adı dışında hiçbir bilgi istememektedir. Oldukça da güvenilirdir.

İnstagram Profil Fotoğraf Nasıl İndirilir?

İnstagram profil fotoğrafı indirmek için birçok uygulama mevcuttur. Aynı profil fotoğrafı büyütmede yapıldığı gibi işlem yapılmaktadır. Genel olarak bu indirme programları fotoğraf büyütme programlarında mevcuttur. Profil fotoğrafı indirirken aşağıda verilen aşamalar takip edilmelidir.

 • Herhangi bir arama motoruna “instagram profil fotoğrafı indirme” yazılır.
 • Çıkan sonuçlardan bir tanesine girilir. Genelde en üstte çıkan uygulama tercih edilir. Çünkü en çok etkileşimi alan sayfa odur.
 • Daha sonra profil fotoğrafı büyütmede olduğu gibi karşınıza bir arama çubuğu çıkacaktır. Bu arama çubuğuna profil fotoğrafını indirmek istediğiniz hesabın adı doğru bir şekilde yazılır ya da hesabın URL adresi arama çubuğuna girilir.
 • Kullanıcı adını ya da URL adresini girdikten sonra fotoğrafı indir seçeneğine tıklanır.
 • Fotoğrafı indir seçeneğine tıkladıktan sonra, fotoğraf ayrı bir sekmede büyük bir şekilde açılacaktır. Buradan sağ tıklayarak resmi farklı kaydet seçeneğine tıklanarak bilgisayara kayıt edilir.
 • instagram pp büyütme ve fotoğraf indirmek için  instadp.com kullanabilirsiniz.
instgram pp büyütme foto indirme
instgram pp büyütme foto indirme

İnstagram profil fotoğrafı indirme işlemi sadece web siteleri üzerinden değil, uygulamalar yolu ile de yapılabilmektedir. Bunun için mobil cihazınıza Google Play Store ya da App Store üzerinden profil fotoğrafı indirme uygulaması indirerek istenilen hesabın sadece adını yazarak profil fotoğrafını indirebilirsiniz.

İnstagram Profil Fotoğrafı Ayarlama

Sosyal medya platformları arasında en çok kullanıcı kitlesine sahip olan uygulama instagram uygulamasıdır. İnstagramın bu kadar ilgi çekmesi kullanıcıların profillerine kendilerinden kattıkları dizaynlarında etkisi vardır. Bu yüzdeninstagramda profil fotoğrafının ayarlanması oldukça önemlidir. Çünkü diğer kullanıcıların ilk dikkatini çeken yer genelde profilde yer alan fotoğraf olmaktadır.

Profil fotoğrafı ayarlaması yapılırken birçok fotoğraf uygulamasından yararlanılabilmektedir. Bunlar arasında PicsArt, No Crop gibi fotoğraf uygulamaları kullanılmaktadır. Bu uygulama ile istediğiniz ölçüde yerleşmeyen fotoğraflarınızı kesebilir, farklı bir arka plan ekleyerek fotoğrafı konumlandırabilir, filtreleyebilir ve çerçeveleyebilirsiniz. Fotoğrafınıza uyguladığınız işlemler bittikten sonra, instagram profil fotoğrafı yapmak için fotoğrafınız hazır olacaktır. İnstagram hesap gizleme için ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Aracı Nedir?

İnstagram profil fotoğrafı büyütme aracı, hesabınızı takip eden hesapların fotoğraflarının tam anlaşılmamasından kaynaklanan durumu ortadan kaldırmaya yönelik yapılmış bir uygulamadır. Bu uygulama genel olarak gizli olan instagram profil fotoğrafları için uygulanmaktadır.

instagram hesap dondurma için makalemize göz atabilirsiniz.

Yorum yapın