İninal Hesap Silme Nasıl Yapılır?

İninal Hesap Silme

İninal hesap silme, İninal kartı kullanıma kapatma veya tamamen İninal üyeliği silme işlemlerinden hangisini gerçekleştirmek istediğinize göre değişiklik göstermektedir. İninal hesap silme üyeliğini silerek kartı tamamen iptal ettirme işlemi, müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Bu işlem için izlenmesi gereken adımlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
 • Ardından tarafınızdan kart bilgileriniz ve bazı kişisel bilgileriniz talep edilecektir.
 • Bilgileriniz doğrulandıktan sonra üyelik silme ve kullanıma kapatma işlemlerinizi gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.

Kullanıma kapattığınız kartı tekrar açmak istemeniz halinde işleminizi yine müşteri hizmetleri ile irtibat kurarak gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır. Ancak İninal üyeliğinizi iptal ettirdiyseniz, yeni bir üyelik almanız gerekecektir.

İninal Hesap Silme Online Nasıl İptal Edilir?

İninal hesap silme işlemi, internet üzerinden gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Ancak yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi bu işlem tamamen üyelik silme hizmeti olarak değil, kartı kullanıma kapatma işlemi olarak sunulmaktadır. Bu işlemi gerçekleştirmek için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • İninal hesap silme için hazırlanan resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.
 • Oturum açma sekmesi üzerinden şifre ve kullanıcı adı girme işlemlerini gerçekleştirerek giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Ardından “Kartlarım” sekmesine tıklamanız ve görüntülenen kartlar arasından silmek istediğiniz kartı seçmeniz gerekmektedir.
 • Karta tıkladığınızda görüntülenecek olan sayfada “Kart Hareketlerim” sekmesi bulunmaktadır. Bu sekmeden “Kartı Kapat” butonuna tıklayarak kullanıma kapatma işleminizi başlatabilirsiniz.
 • Bu işlemi sizin gerçekleştirdiğinizden emin olmak için tarafınızdan bazı bilgiler talep edilecektir.
 • Bilgilerinizi girdikten sonra kartı kullanımına kapatma işleminiz tamamlanmaktadır.
 • Kartı tekrar kullanıma açmak istemeniz halinde ise aynı sayfa üzerinden işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İninal kart için belirlenmiş olan kartı online işlemle kullanıma kapatma sınırı 3’tür. Yani 3 defa kullanıma kapatma işlemi gerçekleştirdikten sonra sonraki işlemlerinizde müşteri hizmetleri ile irtibat kurmanız gerekmektedir.

İninal Kart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

İninal kart müşteri hizmetleri irtibat numarası,hem üyelik silme hem de kullanıma kapatma işlemleri yapmak isteyen kişiler için önem arz etmektedir. Çünkü pek çok işlem gibi bu iki işlem de müşteri hizmetleri ile irtibat kurularak gerçekleştirilebilmektedir. İninal kart müşteri hizmetleri telefon numarası şu şekilde belirlenmiştir:

 • 0 850 311 77 01

Firmanın müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

İninal Kart Nasıl Kişiselleştirilir?

İninal Kart kişiselleştirme işlemi, online olarak gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Bu işlem için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde listelenebilmektedir:

 • İninal Kart resmi internet sitesine ulaşım sağlayarak “Yeni Hesap” sekmesine tıklamanız gerekmektedir.
 • Ardından telefon numarası, ad – soyad gibi talep edilen bilgileri sisteme girmeniz beklenmektedir.
 • Yazmış olduğunuz telefon numarasına bir doğrulama kodu gönderilecektir. Bu kodu sisteme girdikten sonra ise kart bilgileriniz talep edilmektedir.
 • Kartınızın üzerinde yer alan bilgileri de girdikten sonra kişiselleştirme işleminiz tamamlanmaktadır.
inial kart iptali 1024x307 1
inial kart iptali 1024×307 1

İninal Kart Telefon Numarası Güncelleme

İninal kart telefon numarası değiştirme işlemi, doğrulama kodu almanız gereken durumlar olduğu için önem arz etmektedir. Telefon numaranız güncel olmadığı takdirde, doğrulama kodu tarafınıza ulaşmayacaktır. İninal kart numara güncelleme işlemi için izlenmesi gereken adımlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • İninal kart resmi internet sitesine ulaşım sağlamanız ve giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Ardından menüye girerek “Hesap Bilgilerimi Güncelle” butonuna tıklamanız gerekmektedir.
 • Bu kısımda güncelleyebileceğiniz bilgileriniz görüntülenmektedir.
 • “Cep Telefonumu Güncelle” sekmesine tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İninal kart hesap bilgilerimi güncelle sayfası üzerinden başta iletişim bilgileriniz olmak üzere pek çok bilgiyi güncelleyebilirsiniz. Ancak bu işlemler için öncelikle kimlik bilgileri doğrulaması yapmanız gerektiğini de bilmeniz gerekmektedir. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

“İninal Hesap Silme Nasıl Yapılır?” üzerine 26 yorum

 1. Ensonunda kullanmadığım kartını iptal ettire bildim defalarca aradım tamam dediler mail attım biz size dönecez dediler bu yazı sayesinde tavsiyeler sayesinde iptal ettire bildim

  Cevapla
 2. Ininalda sanal kart açtım. Onun nasıl iptal edebilirim? Ve karttaki parayı iptal ettikten sonra geri alabilir miyim? Bu anlattıklarınızla yapabilir miyim?

  Cevapla
 3. Müşteri hizmetlerine ulaşmak bazen gerçekten zor oluyor. Site üzerinden anlatım yapmanız güzel olmuş.

  Cevapla

Yorum yapın