GETİR İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır?

Getir ilk sipariş 30 TL indirim uygulamadan ilk kez yararlanacaklar için önemli indirim sunuyor. Bu sayede verilen sipariş daha uygun fiyata alınırken aynı zamanda önemli bir tasarruf da sağlanıyor. Market alışverişinden yemeklere kadar pek çok alanda kullanılan Getir sağladığı indirim ile müşterilere kolaylık sunuyor.

Getir Nedir?

Getir tanımı itibariyle ihtiyaç duyulan ürünlerin kısa süre içinde adrese getirilmesini sağlayan market uygulamasıdır. Türkiye’nin pek çok ilinde faaliyet gösteren Getir uygulaması özellikle market ve restoran siparişlerinin belirtilen adrese sağlanması için önemli avantajlar içerir. Bunun yanında Getir yurtdışında da hizmet vermektedir.

Getir kullanmanın en büyük özelliklerinden birisi kullanıcıya siparişinin hangi saatte teslim edileceğini göstermesidir. Bu bakımdan sipariş verenler kuryenin geliş saatine göre kendi işlerini ayarlayabilmektedir. Aynı zamanda uygulama üzerinden banka ya da kredi kartı ile ödeme yapma imkânının da sunulması sipariş işlemlerinin çok daha hızlı şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

getir ilk siparis 30 tl indirim
getir ilk siparis 30 tl indirim

Getir İlk Sipariş Kampanyası 30 TL

Getir ilk sipariş kampanyası 30 TL uygulaması ilk sipariş verenler için önemli bir kolaylık yaratıyor. Söz konusu indirim herkes için geçerli olup ayrıca bir şart talep edilmiyor. Kampanya dışında 30 TL kodun kullanılarak siparişlerde indirimden yararlanmak da mümkündür. Kupon alımı için gerekli yöntemlerin uygulanması halinde 30 TL indirim verilen ilk siparişin tutarından düşülmektedir. Bu kapsamda 30 TL Getir indirim almak için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Kampanyanın geçerli olması için en az 130 TL’lik sipariş verilmesi gerekiyor. Bu sipariş tutarının tek bir siparişi kapsaması gerekmektedir.
  • İlgili tutar tamamlandıktan sonra kullanıcının sepetini onaylayarak Sipariş Ver ekranına gelmesi ve ardından ödeme ekranından kampanyayı seçmesi gerekiyor.
  • Açılan sayfadan 130 TL ve üzeri siparişte 30 TL indirim seçeneğini seçin.
  • Siparişinizi ödeme bilgilerinizi girdikten sonra tamamlayın. 30 TL’lik indirim siparişe tamamlanacaktır.

Getir İndirimleri Neler?

Getir ilk siparişe 30 TL indirim kodu yanında uygulamada başka indirimler de bulunmaktadır. Bu kapsamda değişen Getir indirim kodları uygulamanın Kampanyalar kısmından görüntülenebilmektedir. Farklı oranlar üzerinden sunulan indirimler şu şekildedir;

  • Ekstra %10 indirim kodu
  • 20 TL indirim kodu
  • Market alışverişlerinde 10 TL indirim kodu
  • Yemek siparişlerinde 15 TL indirim kodu
  • 50 TL promosyon kodu
  • 25 TL indirim kodu
getir indirimleri
getir indirimleri

Tanımlanan indirim kodları dönemlik olabildiği gibi kullanıcının hesabına özel olarak da tanımlanmış olabilir. Getir ilk sipariş 30 TL indirim tutarı da bazen 25 TL’ye düşebilmektedir. Ancak her durumda kullanıcıların daha uygun fiyatlı sipariş vermesi için fark yaratan Getir kampanyaları bu sayede kullanıcıların rahat etmesini, uygun fiyatlar ile siparişlerini tamamlamalarını sağlıyor. Her kullanıcıya özel olarak tanımlanan kampanyalar başkasına devredilmiyor ya da süresi geçtikten sonra kullanılmıyor. Kullanıcıların bu noktaya dikkat etmesi gerekiyor.

Getir sipariş iptali için ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

Yorum yapın