Fizy Üyeliği Nasıl İptal Edilir? ( Turkcell, Avea)

Fizy üyeliği nasıl iptal edilir ya da mevcut üyelik şartları nasıl öğrenilir konuları bu dijital müzik platformu üyelerini yakından ilgilendiren konuların başında gelmektedir. Fizy şuan ülke genelinde oldukça rağbet gören bir müzik, video ve dijital radyo uygulamasıdır. Fizy üyeleri sınırsız ve kaliteli ses yapısına sahip binlerce şarkı ve video klibi istedikleri zaman dinleyip izleyebilirler.

Fizy müşterilerine çeşitli özelliklere sahip farklı üyelik paketleri ile hizmet vermektedir. Bu üyelik paketleri kapsamları bakımından birbirlerinden farklı özellikler taşımaktadırlar. Genel anlamda isteyen kullanıcılar Fizy abonelik ücretini faturalarına da yansıtabilirler. Bununla birlikte uygulama marketleri aracılığıyla da üyelik gerçekleştirilebilir. Üyelikten vazgeçilmesi durumunda ise Fizy üyeliği nasıl iptal edilir unsuru devreye girmektedir.

Turkcell Fizy Üyeliği İptal Etme

Fizy müzik ve video uygulaması Turkcell tarafından satın alınıp daha da geliştirilmiş ve üye sayısı da buna bağlı olarak her geçen gün çok daha fazla artmaya devam etmiştir. Bu doğrultuda bu uygulamaya farklı abonelik türlerinde üye olan kullanıcılar Turkcell hatları üzerinden de abonelik işlemlerini yapabilmekteler.

 İşte üyeliği Turkcell hattı üzerinden olan kişiler Fizy üyeliği nasıl iptal edilir konusunda bazı adımları atarak iptal işlemlerini gerçekleştirebilirler. Öncelikle iptal işleminin başlatılması için üyelik tipinin bilinmesi gerekmektedir. Böylelikle iptal işlemi için ilk adım atılabilir. Genel anlamda aboneliği ya da üyeliği sonlandırmak için Turkcell 2200 numarasına iptal mesajı atmak gerekiyor. Mesajın içeriğine iptal yazısı ile birlikte mevcut üyelik türü de yazılıyor ve iptal işlemi böylelikle sonlandırılmış oluyor.

Üyelik Tipine Göre Fizy Üyeliği İptal Etme

Turkcell hat üzerinden alınan üyelik işlemleri iptali için iki yol bulunuyor ilk aşama doğrudan Turkcell müşteri hizmetlerini aramaktır. Bu görüşmede üyelik iptal talebi iletilir ve süreç başlar. İkinci yol ise kısa mesaj yoluyla üyelik iptalidir. Bunun için üyelik tipine göre 2200 numarasına atılması gereken mesajlar ise şu şekilde listelenebilir. Fizy üyeliği nasıl iptal edilir aşamaları da bu şekilde ortay açıkmış olur.

 • Fizy müzik üyeliği iptali için IPTAL SUPERMUZıK
 • Fizy yıllık müzik üyeliği iptali için IPTAL YILLIKMUZIK
 • Fizy Premium üyeliği iptali için IPTAL FIZYPREMIUM
 • Fizy video üyeliği iptali için IPTAL VIDEOMUZIK
 • Fizy yıllık video üyeliği iptali için IPTAL YILLIKFIZY
 • Fizy Instagram 5GB üyeliği iptali için IPTAL FIZYINSTAGRAM
 • Fizy müzik üyeliği iptali için IPTAL FIZYMUZIK

Yazıp 2200 nolu hatta kısa mesaj atmak gerekmektedir. Eğer Fizy aboneliği uygulama marketleri aracılığı ile alınmışsa iptal süreci yine ilgili market tarafından yapılır. İptal için alışveriş yapılan uygulama marketine başvurulur ve ilgili adımlar sonucunda iptal işlemi gerçekleşir.

Fizy Premium Paketi İptali

Fizy üyelik paketleri içinde en çok avantaja sahip ve sınırları en geniş olan üyelik tipi Premium seçeneğidir. Kullanıcılar Premium paket seçeneği ile, sınırsız müzik dinleme, sınırsız video izleme, reklamsız kullanım, çevrim dışı kullanım gibi oldukça avantajlı özelliklere de sahip olurlar. Aylık ve yıllık üyelik seçenekleri bulunan Premium paket kullanıcılara çok geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Fizy üyeliği nasıl iptal ettirilir konusu içinde Premium üyeliğin iptal edilme yolları da vardır. Fizy Premium paketi iptal ettirme yolları ise şu şekilde listelenebilir;

 • Telefon yoluyla iptal ettirme, burada müşteri hizmetleri aranır ve abonelik iptal ettirilir.
 • Kısa mesaj yoluyla iptal ettirme, bu aşamada belirli numaraya iptal isteğini içeren bir mesaj çekilir.
 • Google Play içinden iptal ettirme işlemi yapılabilir.
 • App Store uygulaması üzerinden iptal talebi ileterek iptal ettirme süreci başlatılabilir.

Turkcell Superonline İnternet

fiyatları

Yorum yapın