FitGirls Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

FitGirls aboneliğini iptal etmek için yapılması gereken, gerekli iptal SMS’ini göndermektir. FitGirl uygulaması, HTML üzerinden video izlenmesini sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama, Vodafone tarafından kullanıcılarına sağlanmaktadır. Ancak kullanıcıların bu uygulamaya bağlanması için yapmaları gereken bir işlem bulunmaz. HTML üzerinden video izlemek isteyen kullanıcılar, otomatik olarak FitGirls bağlantısına yönlendirilir. Eğer onay verilirse kullanıcıların FitGirls uygulamasına kaydı yapılır. Ancak kaydın silinmesi, kaydın yapılması gibi otomatik olarak gerçekleşmez.

FitGirls aboneliğini iptal etmek
FitGirls üyelik iptali

FitGirls Nedir?

FitGirls’ün tanımı, bir tür video izleme uygulaması, olarak yapılabilir. Vodafone ile anlaşması bulunan bir video izleme uygulaması olması, Vodafone kullanıcılarının bu uygulamaya üye yapılmasına neden olmuştur. Uygulamanın kullanılması durumunda aylık olarak ödenecek tutar 64 TL’dir. Gelen onay mesajına cevap vermeniz durumunda, aynı hattın 2  defa kayıt olması durumu söz konusu olabilir. Bu nedenle gelen onay mesajını bir kez yanıtlamanız gerekir.

FitGirls Onay Mesajı Ne Zaman Gelir?

FitGirls abonelik mesajı herhangi bir videoyu normal bir Google erişim sitesi izlerken gelebilir. Google üzerinde bulunan siteler üzerinde video izlerken bu mesajla karşılaşırsınız. Bazı kullanıcılar bunu cevapsız bırakabilir. Ancak gelen onay mesajına cevap vermeyen kullanıcıların da Fitgirls uygulamasına dahil edildiği bilinmektedir. Gelen mesaj, ‘Üyeliği onaylıyor musunuz?’ şeklinde olabileceği gibi, bir spam ya da virüs mesajına benzer şekilde de size ulaşabilir. Gelen mesaj ile cep telefonunuzdaki her şeyi kaybedeceğinizi de öğrenebilirsiniz. Ancak bunlar otomatik olarak atılan mesajlardır ve bir gerçeklik payı yoktur. Virüs içerikli mesajlar olduğundan, bu mesaja cevap vermeniz durumunda, cevabınız ne olursa olsun, uygulama onayınız yapılır ve siz de Fitgirls uygulamasına üye olursunuz. Bu yüzden yapmanız gereken, FitGirls onay mesajı gelir gelmez Vodafone Müşteri Hizmetlerini aramak olmalıdır.

FitGirls Üyeliğini Kimler Yapabilir?

FirGirls üyesi olabilecek kişiler  Vodafone faturalı ve faturasız hatlarıdır. Gelen mesajı kabul etmeniz halinde eğer faturalıysanız, bu ayki faturanıza 64 TL eklenir. Faturasız hatlar için ise hesap bakiyesi -64 TL olarak belirlenir. Bu nedenle TL yükleme işlemi yaparken önce var olan -64 TL’lik bakiyeyi kapatmanız gerekir. Vodafone hatlarında ortaya çıkan bu haksız abonelik işlemini fark etmeyen kullanıcılar, hesaplarından 64 TL çekildiğinde üyeliğin farkına varmışlardır. Vodafone ile anlaşması bulunan FitGirls uygulaması, hatlardan onay almadan da kendi abonelerini almaya devam etmektedir. Bu nedenle Vodafone tarafından yapılan açıklamaya göre, kullanıcılardan alınan ücretler, talep halinde kullanıcıların hesaplarına iade edilecektir.

FitGirls üyelik iptali
FitGirls üyelik iptali

FitGirls Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

FitGirls üyeliğinin iptali edilmesi için, Vodafone müşteri hizmetleriyle görüşebilir ya da SMS yoluyla iptal etme talebinde bulunabilirsiniz. Vodafone üyesi hatlar için yapılması gereken, iptalfitgirls yazıp 1240’a göndermek olmalıdır. Vodafone üyesi olmayan kullanıcıların bu uygulama ile karşılaşması zaten imkansızdır. Ancak Vodafone kullanıcılarının herhangi bir onay mesajı almadan da, farkında olmadan FitGirls üyesi olmaları söz konusu olabilir. Bu nedenle Vodafone Yanımda uygulamasından sürekli olarak üyelik ve aboneliklerinizi kontrol etmelisiniz.

Vodafone Yanımda uygulamasından sürekli olarak ay sonu fatura miktarını ve hesap bakiyesini kontrol ederseniz,herhangi bir beklenmedik üyelik durumuna karşı kendinizi koruyabilirsiniz. Eğer faturasız hatta sahipseniz, Vodafone hattınızın bakiyesinde eksiye düşme durumu olup olmadığını kontrol ederek sizin onayınız olmadan abonelik yapılmasını engelleyebilirsiniz. Bunu fark eder etmez hemen Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak tüm aboneliklerinizi iptal etmeniz gerekir. Aynı zamanda http://www.fitgirls.mobi adresinden hattınıza ait bir abonelik olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Eğer FitGirls üyeliğinizin devam etmesini istiyorsanız, ancak üyeliğin ücreti mobil ödeme olarak alınsın istemiyorsanız, yapmanız gereken MOBİLODEME yazıp bir boşluk bırakıp KAPAT yazmanız ve 7878’e göndermeniz gerekmektedir.

Yorum yapın