Fatih VPN Ayarları Nasıl Yapılır?

Fatih VPN ücretsiz kullanmak için doğru Fatih VPN ayarlarını bilmeniz ve uygulamanız gerekir. Bu açıdan diğer tüm internet bağlantıları gibi, bir Fatih Wi-Fi ağına bağlanmak için de bir şifreye ihtiyacınız vardır. Ancak Fatih VPN ayarları kapsamında sertifikayı da yüklemeniz gerekir. Sertifikayı yükledikten sonra internete erişmek ve sosyal ağ sitelerinde gezinmek için VPN’i indirmeniz gerekir.

Güncel Fatih VPN Ayarları

Güncel Fatih VPN ayarları, için yapmanız gereken sadece birkaç basit adım vardır. Yeni paylaşılan VPN sayesinde Fatih ağında sorunsuzca gezinebilir ve ihtiyacınız olan uygulamalara erişebilirsiniz. Bu VPN en yenilerinden biri olduğu için hız ve bağlantı sorunu yaşamazsınız.

Fatih Psiphon Pro Ayarları

Fatih Psiphon Pro ayarları için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Öncelikle uygulamanın ana ekranında ‘Seçenekler’ bölümüne tıklamanız gerekir. ‘nin konfigürasyonuna bu alandan erişilebilir. Ardından ‘Sunucu Ayarlarına’ tıklamanız gerekir. Ardından, http proxy ile bağlan sekmesini güvenilir konuma ayarlamalısınız.
  • Bu işlemlerden sonra ‘Custom HTTP Header’ alanına girmelisiniz. Bu alana giriş yaptıktan sonra ‘Heading 1’ alanına tıklamanız gerekmektedir. Bu alana ‘Host’ yazdıktan sonra ziyaret etmek istediğiniz web sitesinin adresini girmeniz yeterlidir.
  • Bu adımları tamamladıktan sonra ikinci bölüme ‘blogspot.com’ adresini yazmanız gerekmektedir. Bu adres, SSH kimlik bilgileri içinde farklı olabilir. Mevcut ayarlarla web sitesi adresi farklı olabilir. Ardından işlemi tamamlamak için VPN uygulamasını başlatabilirsiniz. Uygulamayı başlattıktan sonra ağ sınırları kaybolur.
  • Ağ kısıtlamaları kaldırılır ve artık istediğiniz siteye erişebilirsiniz. Site ayarlarını değiştirirken site adını veya sunucu adresini değiştirmeniz gerekebilir. Bu açıdan Fatih VPN ayarlama bu işlemlerden oluşur.

Fatih Ağına VPN Hotspot Shield ile Bağlanma

Fatih ağına VPN Hotspot Shield ile bağlama için ilk olarak, VPN’nizin özel sürümü için APK dosyasını indirmelisiniz. İndirilen APK’yi yükledikten sonra uygulamayı açmanız gerekir. Açıldıktan sonra uygulamanın ana sayfası şu şekilde açılır: Burada herhangi bir ayar yapmadan ‘Bağlan’ butonuna basarsanız bağlanacaksınız. Ardından, uygulama MEB’in Fatih ağında sınırsız ve hızlı gezinmek için Hotspot Shield‘e bağlanır ve kullanır.

Fatih VPN AnonyTun Güncel Ayarları

Fatih VPN ayarı için;

  • AnonyTun VPN uygulamasını açmalı ve ‘Ayarlar’ bölümüne gitmelisiniz. Kullanmak istediğiniz parametreleri girdikten sonra çıkan menüden düzenleme ekranına girmeniz gerekmektedir. Sonrasında ‘Gizli Tünel’ özelliğini etkinleştirmeniz gerekir.
  • ‘Bağlantı Protokolü’ bölümü görüntülendiğinde, http’yi seçmeniz gerekir. Port kısmında 3 parametresini seçmeniz gerekmektedir. Diğer adımlarda Payload sekmesine gidip aktif etmelisiniz. Sonrasında ise tüm ayarları kaydedin.
  • Ardından Özel TCP/http başlığını düzenle ve URL/Ana Bilgisayar bölümüne girin. Bu bölüme giriş yaptıktan sonra eba.gov.com yazın. Ayrıca ‘Sunucuyu Değiştir’ sekmesini etkinleştirin. Ayarlarınızı kaydetmek için ‘Kaydet’ düğmesine basın.
  • Ana sayfaya dönün, üç noktaya tıklayın ve ‘VPN Değiştir’ sekmesini seçin. Bu sekmeye girdikten sonra karşınıza çıkan VPN Ayarları bölümünü düzenlemeniz gerekmektedir. Oradan ‘ON / OF Compress Packets’ sekmesini açmanız ve ‘MTU Size’ bölümünü 1500 olarak değiştirmeniz gerekir. Son olarak, ‘ON / OFF Google DNS’ bölümünü etkinleştirmeniz gerekir.
  • Diğer bedava internet, oyun hilelileri hakkında ilgili kategoriden inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın