Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Exxen hesabını kapatmak için iki farklı yöntem bulunur. En çok uygulanan yöntem Exxen sitesi üzerinden gerçekleştirilen hesap kapatma yöntemidir. Site üzerinden Exxen üyelik iptali için yapılması gereken adımlar şu şekildedir:

 • İnternet üzerinden siteye e-posta ile giriş yapılır.
 • Açılan ana sayfada isim ve profil resmi olan bölüme tıklanır.
 • Menüden “Profilim” bölümüne girilir.
 • Profile ait bilgilerin yer aldığı sayfada “Profilimi Sil” butonuna tıklanır.
 • Hesabı silmek İçin Exxen şifre ister.
 • Şifre yazıldıktan sonra “Profilinizi sildiğinizde profile ait tüm listeler ve izleme geçmişi de silinecektir. Devam etmek ve profilinizi silmek ister misiniz?” yazısı ekranda görünecektir.
 • “Evet” butonuna tıklanınca Exxen hesabı silinir.
exxen uyelik iptali para iadesi 1
exxen uyelik iptali para iadesi 1

Canlı Sohbet İle Exxen Hesabı Nasıl Kapatılır?

Exxen üyelik iptali canlı destek seçeneği ile de yapılabilir. Hesap silme işlemi esnasında sistem hata verdiğinde ya da hesap silme işleminin gerçekleşip gerçekleşmediği konusunda tereddüt edildiğinde canlı destek kullanılır. Exxen sitesinden bağlanılan canlı sohbet hizmeti ile hesap silme isteği gönderilir. Kısa sürede yanıt verilerek Exxen hesabı kapatılır.

exxen uyelik iptali para iadesi 2
exxen uyelik iptali para iadesi 2

Exxen Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

Exxen platformunun ücret tarifesi birçok kritere göre değişiklik gösterir. Kullanıcılara ilk 1 hafta ücretsiz deneme seçeneği bu platformda mevcuttur. Exxen deneme sürümü sonlandığında reklamlı ya da reklamsız izleme seçeneklerine göre fiyat değişikliği uygular.

Reklamlı yayınlanan içerikler için aylık olarak ödenen ücret 9.90 TL’dir. Eğer izleme esnasında reklam görmek istemeyen kişiler varsa reklamsız paketi tercih edip aylık 19.90 TL öder. Aylık ödemenin yanında yıllık ödeme imkanı da bulunur. Reklamsız izleme için yıllık 199.90 TL ödeme yapılırken reklamlı içerik için 99.90 TL ödeme yapılır.

exxen uyelik iptali para iadesi 3
exxen uyelik iptali para iadesi 3

Exxen Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Exxen uygulamasının kullanımı mobil uygulamadan ya da internet sitesi üzerinden gerçekleşir. Exxen platformu Netflix gibi dizi, film içeriklerinin yanında yarışma programları da sunan Türkiye’nin dijital bir platformudur. Android cihaza sahip kişiler için Google Play Store uygulamasında daha yer almamaktadır. Exxen Apple Store’da arama yapılarak mobil cihaza indirilmesi sağlanır.

Exxen uygulaması bilgisayardan izlenmek istenirse televizyona HDMI kablosu bağlanarak televizyondan izlenebilir. Hala geliştirilmekte olan Exxen kısa sürede Google Play Store üzerinden de kullanıma açılacaktır. Herkes tarafından üye olunabileceği gibi Exxen üyelik iptali günün her saatinde yapılabilir.

Exxen Reklamlı ve Reklamsız Paketlerin Özellikleri Nelerdir?

Exxen paketlerinin sahip olduğu özellikler iki ayrı paket için değerlendirilebilir. Reklamlı paketin özellikleri şöyledir:

 • Telefon, bilgisayar ve tablet gibi akıllı cihazlardan izleme seçeneği
 • HD kalitede içerikler
 • Çocuklara özgü profil içermesi
 • 5 kişilik aile profili girilmesi
 • Reklamlar

Reklamlı paket özellikleri reklamsız paketler için de geçerlidir. Reklamsızın bunlara ek avantajı da içeriklerin cihaza indirilebilir olmasıdır.

Exxen Aylık Ve Yıllık Ücretleri Nasıl Ödenir?

Exxen platformuna yapılan ödemeler online ödeme seçeneği ile kredi kartı ya da banka kartı ile gerçekleşir. İnternet sitesi üzerinden yapılan ödeme sonucu e-postaya ödemenin dekontu iletilir. Aylık olarak yapılan üyeliğin ücreti düzenli olarak her ay karttan tahsil edilir. Yıllık üyelik alan kişiler tek seferde ücreti öder ve 1 sene boyunca bakiyesinden herhangi bir kesinti olmaz.

Exxen’e Ücretsiz Üye Olmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Exxen üyeliği yapmak için bilgisayardan Exxen platformunun sitesine girilir. Üye ol seçeneği ile yeni hesap oluşturulur. Yeni hesap oluşturmak için sitenin istediği bilgiler kullanıcının adı, soyadı ve e-posta adresidir. Bu hesap ile ücretsiz deneme sürümü başlatılmış olur. Ücretsiz deneme sürümü imkanından sadece Exxen’e ilk defa üye olanlar yararlanabilir. Deneme sürümünden sonra platformu tercih etmeyenler kolaylıkla Exxen üyelik iptali işlemi yapar.

“Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?” üzerine bir yorum

 1. Acun da üç kağıda başlamış sakin abone olmayın sizden onay almadan kartınızızdan parayi otamatik alıyor geri iade etmiyorlar geri iade etmek déveye Hendek atlatmak gibi bildiğin Survivor yani ha çiftlik çi Tosun mehmet ha acun ayni

  Cevapla

Yorum yapın