Evkur Borç Sorgulama › Evkur Taksit Ödeme

Ev hanımlarının ve dar geçime sahip olan kişilerin uğrak noktası olan Evkur, günümüzün en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkiye’de çok geniş bir müşteri ağına sahip olan Evkur her türden teknik malzemeyi ve ürünü mağazalarında veyahut depolarında bulundurmaktadır. Senet, peşin ve kredi kartı ile hizmetlerini müşterilerine aktaran Evkur’da taksit ödeme işlemlerinizi internet üzerinden sorgulayabileceğiniz herhangi bir yardımcı sayfa bulunuyor mu? Evkur borç sorgulama nasıl yapılıyor? Bu ve benzeri başlıklar altında sizlere detaylı bir şekilde birkaç bilgi aktaracağız.

Evkur Borç Sorgulama Telefon Numarası

Evkur ödeme merkezi herhangi bir ürün satın almak isterseniz, satın aldığınız ürünler için herhangi bir teknik destek talep etmek isterseniz veya satın aldığınız ürünlerin teslim tarihini öğrenmek isterseniz 0212 473 46 46 numaralı telefondan Evkur müşteri hizmetleri bağlanarak sorularınızı kendilerine iletebilirsiniz. Bu şekilde Evkur borç Sorgulama telefon numarası yapabilirsiniz. Evkur müşteri hizmetleri tüm soru ve sorunlarınıza çözüm olabilmek için müşteri hizmetleri numarasından sizlere yüksek memnuniyet ile hizmet verebilme kapasitesine sahiptir.

evkur borc odeme evkur borc sorgulama
evkur borc odeme evkur borc sorgulama

Evkur Ödeme Evkur Taksit Ödeme

Evkur taksit ödeme için müşterilerinden herhangi bir kredi kartı istemeksizin veya peşinat istemeksizin ödeme kolaylığı sunan Evkur son yılların en büyük alışveriş merkezlerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Evkur taksit ödeme online sayfası sürekli olarak internette, televizyonda veya çeşitli medya kanalları üzerinde bizlere ürün tanıtımlarını gerçekleştiren Evkur taksit ödeme internet sitesi üzerinden güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. İnternet üzeri yapılan alışverişlerde herhangi bir kargo ücreti veya ek bir ücret talep etmeden müşterilerine satın aldıklarını ürünü başarılı ve profesyonel bir şekilde gönderebilmeyi başaran Evkur’da sadece internet üzeri ödemeler değil daha bir çok ödeme yöntemi yer almaktadır.

Evkur’dan yaptığınız alışverişleri elden taksit ile ödemek yerine kredi kartınız üzerinden Evkur resmi internet sitesi aracılığı ile evkur fatura ödeme yapabilirsiniz. Neredeyse bir çok banka kartını destekleyen Evkur ödeme çok hızlı bir şekilde ödemenizi gerçekleştirmekte birlikte ödeme yapılacağı sayfa üzerinde yüksek güvenlikli önlemler alınmış durumda. Evkur borç ödeme kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz aşağıdaki yöntemleri izlemelisiniz.

Evkur Borç Sorgulama › Evkur Taksit Sorgulama

  • https://autodiscover.evkur.com.tr/ adresine giriş yaparak karşınıza çıkan ekrana T.C kimlik numaranızı ve güvenlik kodunu girerek ‘’Devam’’ butonuna basınız.
evkur borc odeme 1
evkur borc odeme 1
  • Yeniden karşınıza çıkacak olan ekran üzerinde faturalarınız gözükecektir. Ödemek istediğiniz faturayı seçin ve ‘’Ödeme Bilgisi’’ ekranına ilerleyin.
evkur borc odeme 2
evkur borc odeme 2
  • Karşınıza çıkacak olan sayfa üzerine kredi kartı bilgilerinizi girin ve ‘’Devam’’ butonuna basarak bir sonraki sayfaya geçiş yapın.
evkur borc. odeme 3
evkur borc. odeme 3
  • Bir sonraki sayfa üzerinde telefonunuza gelen kodu girebileceğiniz alan çıkacaktır. Buraya telefonunuza gelen kodu giriniz ve ‘’Onay’’ butonuna basınız.
evkur borc odeme 4
evkur borc odeme 4
  • Tüm işlemleri başarılı bir şekilde tamamlarsanız karşınıza ‘’Teşekkürler, ödemeniz alınmıştır’’ Şeklinde bir ibare çıkacaktır. Bu şekilde evkur toplam borç sorgulama da yapabilirsiniz
evkur borc odeme 5
evkur borc odeme 5

“Evkur Borç Sorgulama › Evkur Taksit Ödeme” üzerine bir yorum

Yorum yapın