DigitalLand Üyelik İptali Ve Para İadesi • Nasıl Iptal Edilir?

DigitalLand Üyelik İptali Ve Para İadesi

Digital Land üyeliği hangi operatörü kullanırsanız kullanın size bazı ayrıcalıklar tanıyan bir pakettir. Bu pakete ödeyeceğiniz belli bir miktar ücret sonrasında dijital dünyanın bazı avantajlarından faydalanma şansı bulursunuz. Dijital operatör uygulamasını kullanarak, Digital Land üyeliğinizi istediğiniz zaman alabilirsiniz. Üyeliğiniz başladığı andan itibaren size tanınan ayrıcalıklar da başlamış olur. Kampanyalardan online yolla haberdar olabileceğiniz gibi, gerekli bilgileri operatörlerden de alabilirsiniz. Bu kampanyalar sayesinde dijital ortamlarda daha aktif bir şekilde bulunma fırsatı yakalamış olacaksınız.

Digital Land üyelik iptali yapmak istediğinizde de gerekli yerlerle iletişim kurup üyeliğinizin sonlandırılmasını talep edebilirsiniz. Bunun sonucunda üyeliğiniz sonlandırılır. Üyeliğinizi sonlandırmadığınız sürece, aylık ve otomatik olarak üyeliğiniz yenilenir.

Digital Land Üyeliği Her Zaman İptal Edilebilir mi?

Digital Land üyeliğini iptal etmek için size özellikle bir zaman dilimi verilmez. Üyeliğinizi hattınıza tanımlatmak istediğiniz zaman tanımlatabilirsiniz. Tanımlama işlemi gerçekleştikten sonra, tüm haklarınızdan faydalanabilirsiniz demektir. Bunun için gerekli ödemenin yapılması talep edilir.

Eğer Digital Land uygulamasını kullandıktan sonra memnun kalmadığınız için ya da herhangi bir nedenle aboneliğinizi sonlandırmak isterseniz, bunu yapabilirsiniz. Bunun için sizden herhangi bir şey talep edilmez. Aboneliğinizi iptal edeceğiniz süreye de kendiniz karar verirseniz. Bu hizmeti alırken bir taahhüt ya da benzeri bir durum uygulanmaz. Bu nedenle süreli bir şekilde kullanmak zorunda kalmazsınız. Aboneliğinizi iptal etmek istediğinizde bunun için gerekli işlemleri yapmanız, aboneliğinizin iptal olması için yeterlidir.

Digital Land Aboneliğinin İptali

Digital Land abonelik iptali, birden fazla mecradan yapılabilir. Bunlardan birisi operatörlerdir. Operatörlerin dışında da aboneliğinizi iptal etmek için başvurabileceğiniz yerler vardır. Bir başka yoldan söz etmek gerekirse operatörünüzün online olarak kullandığınız uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden de iptal işleminizi istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Operatörünüz üzerinden kullandığınız paketleri görüntülediğiniz zaman, bunların arasında Digital Land üyeliğinizin de olduğunu göreceksiniz. Birkaç adımla üyeliğinizi Digital Land üyelik iptali işleminizi buradan da başlatabilirsiniz. Üyelik iptali için talep oluşturmanız halinde, sorunsuz bir şekilde üyelik iptali işleminiz gerçekleşir. Sonrasında yeni ay içerisinde üyeliğiniz yenilenmez ve artık Digital Land üyeliğiniz bitmiş olur.

Digital Land Üyeliği Sonrası Ücret İadesi Yapılır mı?

Digital Land üyeliği sonrası ücret iadesi yapılacak bir durum olmaz. Digital Land, sizden ücretini aldığı paketler için gerekli hizmeti verir ve bu nedenle aboneliğin iptali sonrasında herhangi bir ödeme yapılmaz.

Aboneliğinizi aldıktan sonra, avantajlar hattınıza tanımlanır ve bunları kullanmaya başlarsınız. Daha sonra aboneliğinizi iptal etmek istediğiniz zaman abonelik iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Hattınıza tanımlanan kampanyalar, aboneliğin yenileneceği tarihe kadar geçerli olur. Aboneliğinizin iptali bir sonraki ay için geçerlidir. Gelecek ay için abonelik yenilemesi yapılmaz ve sizden herhangi bir şekilde ücret kesilmez. Fakat aboneliğinizi iptal ettirmezseniz, iptal ettirmediğiniz sürece üyeliğiniz her ay otomatik olarak yenilenir. Üyelik iptali yaptırırken de sizden herhangi bir ödeme talep edilmez. İptal işlemi için sizden bir talepte bulunulmadığı gibi, işleminizi istediğiniz zaman devreye sokma özgürlüğüne sahipsiniz.

Dijital Land Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Digital Land üyeliğini iptal etmek için başvurabileceğiniz en iyi yol, operatörünüz ile iletişim kurmanızdır. Operatörünüzle iletişime geçtikten sonra üyeliğinizi iptal ettirmek istediğinizi dile getirin. Operatörünüz, Digital Land üyelik iptali isteğinizi dikkate alarak bunu işleme sokar.

İptal işlemi gerçekleşmeden önce size üyeliğinizi neden sonlandırmak istediğiniz sorulabilir. Bunu ifade ettikten sonra sorunsuz bir şekilde üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz ve karşılığında bir şey ödemek zorunda olmazsınız.

“DigitalLand Üyelik İptali Ve Para İadesi” üzerine 10 yorum

 1. 0505 *** ** ** numaralı turkcell hattıma 2 ay üstüste 68 tl üyelik ücreti yansıtıldı
  üyeliği iptal ettim ve bir ücret iadesi de kabul edildi fakat ben yapılan 2 adet ücretin de iadesini talep ediyorum.
  çünkü ben herhangi bir hizmet almadım ve mobil onayla bir yere giriş yapmadım.
  Bununla ilgilli Cimer üzerinden BTK a ve tüketici hakem heyetine başvurdum.

  Cevapla
 2. Hesabımı kapatmak istediğimi vadafone ‘a söyledim ama hesabım olmadığını söylüyor e o zmn neden hesap ismim şifrem vs SMS yoluyla bana atıldı. Ay sonunda hele bi 68tl lik ücretlenme gelsin o zmn görürüz var mı yok mu.

  Cevapla
 3. Türcell abonesiyim. Ancak aboneliğimi sonlandırabiliyorlar. Bir şekilde 68 Tl lik ücreti alıyorlar. Kendilerini cimere şikayet edeceğimide belirttim

  Cevapla
 4. Bende dijitalland mağduruyum dolandırıcılık resmen 13:44 de üyelik yapılmış o sırada TLF kimse tarafından kullanılmıyordu 14 :20 gelen msj ile durumu farkettim turkseli aradım üyelik iptal edildi ama TLF faturanıza yansır bu ücret dediler bizim hizmetimiz değil bu ücreti alan kesenlerin iletişim numarasını verdiler Trend ödeme kuruluşu diye bir firma onlarda sizin şifreniz ile ödeme alındı bu paranın iadesi olmaz diyorlar iyi tezgah kurmuşlar bunları nereye şikayet edebilirim Cimer dışında yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
 5. Benim kızıma aldıgım hattın 489tl faturasıyla şok oldum opreratörü aradıgımda dijitallant üyeligi dedi ama ben kızıma sordugumda hiç bilgisi yoktu pandemi dönemi için aldıgım hat bana çok pahalıya mal oldu diyaliz hastasıyım ve çok magdurum nasıl ödeyecegim hiç bilmiyorum iptal etmek istiyorum yardımcı olun lütfennnnnnn

  Cevapla
 6. Eşimin telefonuna gelen mesajla şok olduk. İsteğimiz dışı abonelik oluştu. Önce Vodafone Müşteri hizmetlerini arayıp mobil ödemeyi iptal ettim. Akabinde aboneliği iptal ettiler ancak destek.payguru.com/odeme-kontrolu adresinde hala aktif görünüyordu. Buradan da iptal ettiğimde mesajla iptal edildiği bilgisi geldi. Ancak hiç kullanmadığımız bu hizmet için üç saat içinde 68 TL ödememiz gitti. Kabul etmiyorum. Tamamen bana göre dolandırıcılık. Hakkımı helal etmiyorum. Bu ülkenin hiç mi bir yetkilisi yok bu soyguna dur diyecek.

  Cevapla
 7. şerefsiz bunlar, benden 2 aydır 68 tl kesiyorlar,, nitelikli dolandırıcılar,, devletin savcısı nerde,, emekliyim yazık değilmi bize

  Cevapla

Yorum yapın