Abonelik ve Servis İptal Etme

DigitalLand Üyelik İptali Ve Para İadesi

Digital Land üyeliği hangi operatörü kullanırsanız kullanın size bazı ayrıcalıklar tanıyan bir pakettir. Bu pakete ödeyeceğiniz belli bir miktar ücret sonrasında dijital dünyanın bazı avantajlarından faydalanma şansı bulursunuz. Dijital operatör uygulamasını kullanarak, Digital Land üyeliğinizi istediğiniz zaman alabilirsiniz. Üyeliğiniz başladığı andan itibaren size tanınan ayrıcalıklar da başlamış olur. Kampanyalardan online yolla haberdar olabileceğiniz gibi, gerekli bilgileri operatörlerden de alabilirsiniz. Bu kampanyalar sayesinde dijital ortamlarda daha aktif bir şekilde bulunma fırsatı yakalamış olacaksınız.

Digital Land üyelik iptali yapmak istediğinizde de gerekli yerlerle iletişim kurup üyeliğinizin sonlandırılmasını talep edebilirsiniz. Bunun sonucunda üyeliğiniz sonlandırılır. Üyeliğinizi sonlandırmadığınız sürece, aylık ve otomatik olarak üyeliğiniz yenilenir.

Digital Land Üyeliği Her Zaman İptal Edilebilir mi?

Digital Land üyeliğini iptal etmek için size özellikle bir zaman dilimi verilmez. Üyeliğinizi hattınıza tanımlatmak istediğiniz zaman tanımlatabilirsiniz. Tanımlama işlemi gerçekleştikten sonra, tüm haklarınızdan faydalanabilirsiniz demektir. Bunun için gerekli ödemenin yapılması talep edilir.

Eğer Digital Land uygulamasını kullandıktan sonra memnun kalmadığınız için ya da herhangi bir nedenle aboneliğinizi sonlandırmak isterseniz, bunu yapabilirsiniz. Bunun için sizden herhangi bir şey talep edilmez. Aboneliğinizi iptal edeceğiniz süreye de kendiniz karar verirseniz. Bu hizmeti alırken bir taahhüt ya da benzeri bir durum uygulanmaz. Bu nedenle süreli bir şekilde kullanmak zorunda kalmazsınız. Aboneliğinizi iptal etmek istediğinizde bunun için gerekli işlemleri yapmanız, aboneliğinizin iptal olması için yeterlidir.

Digital Land Aboneliğinin İptali

Digital Land abonelik iptali, birden fazla mecradan yapılabilir. Bunlardan birisi operatörlerdir. Operatörlerin dışında da aboneliğinizi iptal etmek için başvurabileceğiniz yerler vardır. Bir başka yoldan söz etmek gerekirse operatörünüzün online olarak kullandığınız uygulamasıdır. Bu uygulama üzerinden de iptal işleminizi istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Operatörünüz üzerinden kullandığınız paketleri görüntülediğiniz zaman, bunların arasında Digital Land üyeliğinizin de olduğunu göreceksiniz. Birkaç adımla üyeliğinizi Digital Land üyelik iptali işleminizi buradan da başlatabilirsiniz. Üyelik iptali için talep oluşturmanız halinde, sorunsuz bir şekilde üyelik iptali işleminiz gerçekleşir. Sonrasında yeni ay içerisinde üyeliğiniz yenilenmez ve artık Digital Land üyeliğiniz bitmiş olur.

Digital Land Üyeliği Sonrası Ücret İadesi Yapılır mı?

Digital Land üyeliği sonrası ücret iadesi yapılacak bir durum olmaz. Digital Land, sizden ücretini aldığı paketler için gerekli hizmeti verir ve bu nedenle aboneliğin iptali sonrasında herhangi bir ödeme yapılmaz.

Aboneliğinizi aldıktan sonra, avantajlar hattınıza tanımlanır ve bunları kullanmaya başlarsınız. Daha sonra aboneliğinizi iptal etmek istediğiniz zaman abonelik iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Hattınıza tanımlanan kampanyalar, aboneliğin yenileneceği tarihe kadar geçerli olur. Aboneliğinizin iptali bir sonraki ay için geçerlidir. Gelecek ay için abonelik yenilemesi yapılmaz ve sizden herhangi bir şekilde ücret kesilmez. Fakat aboneliğinizi iptal ettirmezseniz, iptal ettirmediğiniz sürece üyeliğiniz her ay otomatik olarak yenilenir. Üyelik iptali yaptırırken de sizden herhangi bir ödeme talep edilmez. İptal işlemi için sizden bir talepte bulunulmadığı gibi, işleminizi istediğiniz zaman devreye sokma özgürlüğüne sahipsiniz.

Dijital Land Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Digital Land üyeliğini iptal etmek için başvurabileceğiniz en iyi yol, operatörünüz ile iletişim kurmanızdır. Operatörünüzle iletişime geçtikten sonra üyeliğinizi iptal ettirmek istediğinizi dile getirin. Operatörünüz, Digital Land üyelik iptali isteğinizi dikkate alarak bunu işleme sokar.

İptal işlemi gerçekleşmeden önce size üyeliğinizi neden sonlandırmak istediğiniz sorulabilir. Bunu ifade ettikten sonra sorunsuz bir şekilde üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz ve karşılığında bir şey ödemek zorunda olmazsınız.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu