BluTv Üyelik İptali Ve Para Iadesi • Nasıl Iptal Edilir?

BluTv Üyelik İptali ve İadesi

BluTv Üyelik İptali ve İadesi

BluTv üyelik iptali ve iadesi genel olarak tercih edilen bu dizi ve film platformuna üye olan her kullanıcının rutin olarak araştırmasını yapmış olduğu bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kendine ait diziler ve filmler ile, oldukça geniş bir içeriğe sahip olan bu platform genel olarak kullanıcılarına keyifli ve benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Platform içerisinde, daha öncesinde yayınlanmış ancak artık ulaşılması ve bulunup izlenmesi zor olan dizilerden oldukça eski tarihli filmlere, platformun kendi sponsorluğunda yapılan dizi ve filmlerden belgesellere kadar pek çok farklı içerik bulunmaktadır.

Bu içerik çeşitliliği sayesinde hemen her gün pek çok kullanıcıyı ailesine katmakta olan BluTv, hizmet vermeye başladığı günden bu yana kendini geliştiren ve kullanıcı deneyimini en üst seviyede tutmaya çalışan bir platform olarak, bu alana ilgi duyan kullanıcıların dikkatini çekmektedir.

BluTv Üyelik İşlemleri

BluTv, aylık belirli bir ücret karşılığında, kişisel bir tek hesap ile kullanılan bir platform olarak hizmet vermektedir.

Tek kişilik bir kullanım sunmasının yanı sıra, kaydedilen ödeme bilgileri sayesinde, üyelik işlemleri için gerekli aylık ücret, kaydedilen kartlardan her ay, üye olunan gün tahsil edilmektedir.

Üyelik işlemlerini gerçekleştirilebilmesi için öncelikli olarak siteye giriş yapılması gerekmektedir. Siteye giriş yapıldıktan sonra yeni üyelik kısmına yönlenerek, üyelik işlemleri sayfasında, platformun talep ettiği bilgilerin doldurulması yeterli olmaktadır.

Bunun sonrasında, site kullanıcılarını ödeme bilgileri sayfasına yönlendirmektedir. Ödeme bilgileri kaydedildikten sonra, siteye üyelik tamamlanmış olmaktadır ancak kullanıcılar bazı durumlarda üyeliklerini sonlandırmak isteyebilmektedirler. Bu noktada, BluTv üyelik iptali ve iadesi konusunun araştırılması söz konusu olmaktadır.

BluTv Özellikleri ve İçeriği

BluTv, genel olarak bir dizi ve film platformu olarak kullanıcılara sunulmuş olmakla birlikte, kullanıma açıldığı günden bu yana, kendini geliştirmekte ve üyelerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Buna rağmen, bazı durumlarda BluTv üyelik iptali ve iadesi durumu söz konusu olabilmektedir. Sade ve cana yakın isimlendirilmiş kategorileri ya da kolay ve kullanışlı ara yüzü sayesinde bilgisayar, akıllı televizyon ya da akıllı mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla kullanıma imkân sağlayan BluTv platformu içerisinde pek çok farklı içerik çeşidi de bulunmaktadır.

Bu içerikler arasında en çok dikkat çeken ve talep görenlerin ise eski dönem filmler ve bulunması zor olan diziler olduğu bilinmektedir. Ayrıca platformun kendine ait yapımları da kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

blue tv iptali nasıl
BluTv Üyelik İptali ve İadesi

Hesabın İptal Edilmesi ve Kaldırılması

BluTv hesap iptali ve iadesi işlemi de en az üyelik işlemleri kadar kolay ilerleyen bir süreç olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

Bu süreç genel olarak bilgisayar üzerinden yapılan bir süreç olmasının yanı sıra, mobil cihazlar üzerinden üyelik işlemlerini iptal edilmesi ya da hesabın silinmesi durumu söz konusu değildir.

BluTv hesap iptali ve iadesi işlemlerini sorunsuz ve kolaylıkla yapılabilmesi için, bilgisayar üzerinden kişisel kullanıcı profiline girilmesi ve profilde yer alan hesabı kapat seçeneğinin işaretlenmesi yeterlidir.

Bunun dışında farklı bir ödeme şekli ile uygulama marketlerinden platformun direkt olarak satın alınması durumlarında ise, iptal işlemleri daha farklı yapılmaktadır. İptal işlemlerinin abonelik yenilenmeden 24 saat önce gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Ödeme işlemleri gerçekleştirildikten sonra iptal edilen hesapların ise iade sistemleri, inpurchase ya da normal ödeme yöntemlerine göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra, app Store ya da i tunes üzerinden inpurchase yöntemi ile alınan uygulamanın hesap iptal işlemleri mobil telefon ya da tablet gibi cihazlar üzerinden rahatlıkla yapılabilmektedir.

“BluTv Üyelik İptali ve İadesi” üzerine 28 yorum

 1. Ben ilk başta telefondan denedim olmadı sonra bilgisayardan yaptım. Gerçekten üyelik açmak kadar kolay.

  Cevapla
 2. Birde sizin dediğiniz anlattığınız gibi deneyim dedim. Ve sonuca ulaştım. Ücret iadesi yaptılar. 15 gündür müşteri hizmetleri ile çözemiyordum. Üye olurken çok kolay, bırakmak istediğinde çok zorlaşıyor. Çok teşekkürler faydalı yazınız için.

  Cevapla
 3. Blu tvye kaç kategori de üyelik paketleri mevcuttur?
  Üyelik ücretleri her kategori de aynı mıdır?
  Ve abonelikten nasıl çıkılır?

  Cevapla
 4. Blu tv üyeliği aldım ve iptal ettirmek istiyorum ama evinize fatura gelicek yazıyor yardımcı olurmusunuz

  Cevapla
 5. Uzun zamandır hiçbir problem yaşamadan kullandığım blutv üyeliğini nasıl iptal edeceğim konusunda bilgi sahibi olmak istiyorum

  Cevapla
 6. Blu tv içeriğinde neler mevcut? Memnun kalmadigimiz takdirde uyelik iptal şartları vs. nasıldır cezai yaptirim varmidir?

  Cevapla
 7. 4 Aralık tarihinde üyelik yaptım 7 gün ücretsiz diyor sonra üyeliğimi iptal ettim. Ama ben üye olurken kredi kartım olmadığı için herhangi ödeme seçmedim eğer üyelik devam ederse ödemeyi nasıl yapacaklar?

  Cevapla
 8. Merhaba blue tv üye oldum aylık olarak ücret ödeyeceğimi sanıyordum 5 dk ıçerisinde hemen iptal ettim 150 lira kartımdan çekilmiş iptal ettim ücret iademi istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  Cevapla

Yorum yapın