Bimcell Hat Fiyatı Bimcell Yeni Hat Ne Zaman Açılır?

Bimcell hat fiyatı yeni hat sahibi olmak isteyenler tarafından merak ediliyor. Bimcell’den hat almak isteyenler güncel fiyat üzerinden ödeme yaparak hat sahibi olabiliyor. Bunun yanında Bimcell yeni hat açılma süresi de ortalama 48 saat olarak belirlenmiştir.

Bimcell Hat Fiyatı

Bimcell hat fiyatı 2021 yılı için 105 TL olarak belirlenmiştir. Diğer operatörlere göre uygun fiyatı ile öne çıkan Bimcell yeni hat fiyatı bu sayede ucuz yeni hat almak isteyenlere hitap ediyor. Bimcell yeni hat almak için tüm BİM mağazalarına gidererek başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Başvuru formu esnasında istenen bilgilerin eksiksiz olarak yazılmasına dikkat edilmektedir. Aynı zamanda kimlik, ehliyet ya da güncel pasaport fotokopisi de mağaza çalışanı tarafından talep edilecektir. 18 yaş ve üzeri olanlar Bimcell yeni hat başvurusu yapabilmektedir.

bimcell hat fiyatlari
bimcell hat fiyatlari

Bimcell Hat Ne Zaman Açılır?

Bimcell hat ne zaman açılır sorusu için ortalama 48 saat şeklinde yanıt vermek mümkündür. Bunun yanında bazı durumlarda Bimcell yeni hat açılma süresi 1 haftaya kadar uzayabilmektedir. Ancak 1 hafta gibi süreler genelde ender olmaktadır. Eğer 1 hafta kapsamında hat hâlâ açılmadıysa bu durumda Bimcell ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bimcell hattım açılmadı sorusunu çözmek için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • Bimcell müşteri hizmetleri numarası 444 4 551 üzerinden hat ile bilgi alabilir,
  • Bimcell.com.tr adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Yeni hattın açılmaması sorunu genelde verilen kimlik bilgilerinde sorun olması ya da başvuru yapanın 18 yaşından küçük olmasından kaynaklanmaktadır. Hattın açılmaması halinde Bimcell, Türk Telekom altyapısını kullandığı için Türk Telekom bayileri üzerinden çözüm bulmak da mümkün olacaktır.

Bimcell bedava internet İçin tıklayınız.
Bimcell paket iptali için tıklayınız.

Bimcell Hat Ne Kadar?

Bimcell hat ne kadar sorusu tüm faturalı ve faturasız hatlar için 2021 yılı itibariyle 105 TL’dir. Alınan hatlar 4,5G uyumlu olarak sunulmaktadır ve böylece kullanıcılar yeni hatları ile birlikte 4,5G kullanımı da yapabilir.

Bimcell Hat Taşıma

Bimcell hat taşıma işlemleri kolay şekilde tamamlanmaktadır. Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell üzerinden Bimcell numara taşıma işlemlerini sağlamaktadır. Hat sahibinin en yakındaki BİM mağazasına giderek numara taşıma işlemleri için gerekli olan formu doldurması gerekmektedir. Eğer hat bir başkasının üzerine kayıtlı ise hat sahibinin onayı olmadan hat taşıma işlemi yapılmamaktadır. Hat taşıma işlemi sonrasında herhangi bir sorun çıkmazsa ortalama birkaç gün içinde hat Bimcell’e kayıt edilmiş olacaktır. En uzun süre ise 7 gün olarak belirlenmiştir.

Eğer 7 günlük süre sonunda Bimcell hattı taşıma işlemi gerçekleşmemişse bu durumda Bimcell müşteri hizmetlerinden gerekli olan bilgilendirmeyi alabilirsiniz. Genelde geçiş işleminin yapılmaması mevcut operatöre borç olması ya da hattın asıl sahibinin başvuru yapmamasından kaynaklanmaktadır.

İşlemler doğru şekilde tamamlandığında ise gelen SMS ile Bimcell’e numara taşıma işleminin sorunsuz olduğu kullanıcıya bildirilmektedir.

Yorum yapın