Bimcell Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Bimcell bedava internet birçok kampanya dahilinde bulunmaktadır. Bu kampanyalardan biri bonus 6 GB bedava internet içermektedir. Bu kampanya yeni Bimcell abonesi olanlar için geçerli olmaktadır. Abonenin hattı aktifleştikten sonra SMS yoluyla 6 GB internet hakkı abonenin hattına tanımlanmaktadır.

Abonenin hattı aktifleştikten sonra otuz gün içinde BIMCELL BONUS yazarak 4551’e mesaj atılarak 6 GB internetin, 250 dakikanın ve 250 SMS’ in ücretsiz olarak tanımlanması sağlanabilmektedir. Bir başka bedava internet ise 4.5G uyumlu sim karta geçişte söz konusu olmaktadır. Bu kampanyaya göre hattını 4.5G uyumlu olarak açan aboneler bir ay boyunca geçerli olmak üzere 30 GB bedava internet kazanabilmektedir. Sim kartı değişikliği yapılır yapılmaz 30 GB internet otomatik olarak hatta tanımlanmaktadır.

Bir başka bedava internet kampanyası ise Bimcell’in interneti denemek için verdiği 500 MB internet kampanyasıdır. Bu kampanya dahilinde Bimcell’i daha iyi tanımak için abonenin hattına isteği dahilinde 500 MB internet tanımlanmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için 5555’e “DENEME” SMS’i gönderilmelidir. Abone tarafından bu isteğin yapılması halinde 1 ay boyunca bimcell bedava internet kısa mesajla aboneye bildirilecektir.

Bimcell 5 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Bimcell 5 GB hediye internet kısa mesajla kazanılabilmektedir. 5 GB hediye internet kazanabilmek için “Bimcell Festival” yazılarak 4551’e kısa mesaj gönderilmelidir. Bu kampanyaya göre her tek seferde 40 TL yüklenmesi halinde 2 GB, 50 TL ve üzeri yüklemelerde ise 5 GB internet kazanılabilmektedir.

Yine bu kampanya dahilinde abonenin hattı aktif olduktan sonra 30 gün içinde “BIMCELL BONUS” yazılarak 4551’e mesaj atıldığında abonenin hattına 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS tanımlanmaktadır.

Bimcell 20 GB Hediye İnternet Nasıl Alınır?

Bimcell 20 GB hediye internet haftalık 20 GB Paketi içerisinde sağlanmaktadır. Bu paket dahilinde 7 gün boyunca yurt içinde geçerli olacak 20 GB internet hakkı KDV ve ÖİV dahil 20 TL’ye tanımlanacaktır. Bimcell’in bu paketinden yararlanabilmek için abonelerin SMS gönderimiyle, Mobil online uygulamasıyla ya da Bimcell müşteri hizmetleri aracılığıyla isteklerini belirtmeleri gerekmektedir.

bimcell 30 gb hediye
Bimcell hediye internet

Bimcell Dost 2 GB Paketi Nasıl Alınır?

Bimcell dost 2 GB paketinden yararlanabilmek için “DOST2GB” yazılarak 4551’e kısa mesaj gönderilmelidir. İlgili aboneliğin başlatılması halinde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Dost 2 GB paketinin ücretlendirilmesi 22.12.2020 tarihi itibariyle 21 TL olarak belirlenmiştir. Ancak 18.03.2021 tarihinden itibaren ücretlendirme 23 TL olarak güncellenecektir.

Bimcell bedava internet Dost 2 GB paketinin kapsamında yurt içi her yöne 600 dakika, 600 SMS, 2 GB internet bulunmakta ve grup içi konuşma sınırsız olacaktır. Paket yenileme özelliği iptal edilmedikçe her 30 gün sonunda paket güncellenmesi yapılacaktır. Paket güncellemesi yapıldığında önceki aydan kalanlar yeni ayda devredilmeyecek ve sadece o ay yüklenen haklar kullanılabilecektir. Bimcell paket iptali için makalemize göz atabilirsiniz.

Bimcell 23 TL Paketi Nasıl Alınır?

Bimcell 23 TL paketi dost paketleri içinde yer almaktadır. “Dost S” paketi olarak adlandırılan bu paket içerisinde; her yöne 750 dakika, 750 SMS ve 4 GB internet bulunmaktadır. Bimcell bedava internet Bu paketin alınması için 4551’e “DOST S” yazılarak mesaj atılması gerekmektedir. Bu paket dışında Dost M, Dost L, Dost XL paketleri de bulunmaktadır.

Dost M paketi kapsamında her yöne 750 dakika, 750 SMS ve 8 GB internet hakkı bulunmaktadır ve Dost M paketinin ücreti ise 28 TL’dir. Dost L paketi kapsamında ise her yöne 750 dakika, 750 SMS ve 12 GB internet hakkı bulunmaktadır; bu paketin ücreti ise 32 TL’dir. Dost XL paketi kapsamında da 750 dakika, 750 SMS ve 20 GB internet hakkı bulunmaktadır; bu paketin ücreti de 42 TL’dir.

Bimcell Dost Paketleri Nasıl İptal Edilir?

Bimcell dost paketlerinin iptali SMS ile yapılmaktadır. Bimcell dost paketlerinden 1 GB paketini iptal etmek için “IPTAL1GB” yazarak 4551’e mesaj atılması gerekir. 2 GB paketini iptal etmek için “IPTAL2GB” yazarak 4551’e mesaj atılmalıdır. 5 GB paketini iptal etmek için “IPTALBIMCELL5GB” yazarak 4551’e kısa mesaj atılmalıdır. 10 GB paketini iptal etmek için ise “IPTALBIMCELL10GB” yazarak 4551’e mesaj atmak gerekmektedir. bu iptaller gerçekleştiğin artık Bimcell her ay paket yenilemesi yapmayacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi ve makalemizi okuyabilirsiniz.

Yorum yapın