Bezmialem Hastanesi Randevu İptali Nasıl Yapılır ?

Bezmialem Hastanesi Randevu İptali

Bezmialem Hastanesi randevu iptali, Bezmialem Hastanesi’nden daha önce randevu almış olan fakat çeşitli nedenlerden dolayı randevuya gidemeyecek olan kişilerin gerçekleştirdiği bir işlemdir. Bezmialem Hastanesi, İstanbul’da bulunan ve Bezmialem Vakfı’na bağlı olan bir hastanedir. Dolayısı ile hastanenin bir vakıf hastanesi olması, özel hastanelere göre daha uygun fiyatlı olması üzerinde etkilidir. Bu nedenle de İstanbullular ve çevre illerdeki hastalar hem üniversite hastanesi olmasından, hem de uygun muayene ücretleri olmasından dolayı Bezmialem Hastanesi’ni tercih etmektedir.

Bezmialem Hastanesi’nde muayene olunabilmesi için her hastanede olduğu gibi randevu alınmalıdır. Hastalar, muayeneleri dilediği hekimden alabilmektedir. İsteyen kişiler profesör doktorlardan, dileyen kişiler doçent doktorlardan, dileyen kişiler de uzman doktorlardan randevu talep edebilmekte ve muayene olabilmektedir. Muayenenin ücretleri de tercih edilen doktora ve tercih edilen muayene saatine göre farklılaşmaktadır. Çünkü mesai dışı saatlerde de hastalara hizmet veren doktorların muayene ücretlerinde farklılık olmaktadır.

Bezmialem Muayene Ücreti Ne Kadar ?

Bezmialem randevu al sistemi kullanılarak alınan Bezmialem randevu al ücretleri; profesör doktorlar için 150 TL, doçent doktorlar için 100 TL, uzman doktorlar için 70 TL’dir. Bu fiyatlar hastanenin belirleyeceği zamanda değişiklik gösterebilir.

Bezmialem Hastanesi Hakkında

Bezmialem Hastanesi, Bezmialem Vakfı’na bağlı olan bir tıp fakültesi hastanesidir. Bu hastane bünyesinde dört farklı hastaneyi barındırmaktadır. Bir ek binası İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan hastanenin diğer ek hizmet binası da Eyüp’te bulunmaktadır. Ayrıca Merkez Diş Hastanesi ve Dragos Hastanesi de bulunmaktadır. Bu dört hastane de tek bir çatı altında hizmet vermektedir ve bu hastanelerden herhangi birinden randevu almak isteyen kişilerin tek bir iletişim adresiyle bağlantı kurması gerekmektedir. Kısacası; semte göre randevu almak için ayrı ayrı numaraların aranmasına gerek yoktur. Bezmialem Hastanesi randevu iptali de tek bir iletişim kanalı üzerinden yapılabilmektedir.

Bezmialem Hastanesi tek bir internet sitesi üzerinden hastalara hizmet vermektedir. Hastane hakkındaki tüm bilgiler, bu web sitesi üzerinden öğrenilebilmektedir. Hastanenin kapsamı, kapasitesi, incelediği hastalıklar, doktor listesi, gerçekleştirilen operasyonlar, hastanenin adresi ve benzeri gibi hastane hakkındaki tüm bilgiler, bu web sitesi üzerinden kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Dolayısı ile sağlık sorunlarını çözüme kavuşturmak için Bezmialem Hastanesi’ni tercih edecek olan kişiler bu siteden gerekli olan tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilmektedir.

bezmialem randevu iptali
bezmialem randevu iptali

Bezmialem Hastanesi Randevu

Bezmialem randevu sistemi, devlet hastanelerinden tamamen farklıdır. Bu hastanede muayene olmak isteyen kişilerin belirli bir ücret ödemesi gerekmektedir. Bu ücret ödemesi öncesinde de kişilerin, Bezmialem Hastanesi’nin iletişim numarası üzerinden randevu alması gerekmektedir. Bezmialem Hastanesi, tüm şubeleri için tek bir iletişim kanalından hizmet sağlamaktadır. Dolayısı ile Bezmialem çatısı altında sağlık hizmeti alacak olan kişiler tek bir numaradan randevu alma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Randevu alma işlemi sırasında tercih edilecek olan semt çağrı merkezi yetkilisine iletilmektedir. Bezmialem Hastanesi randevu iptali de yine aynı yolla gerçekleşmektedir.

Bezmialem İletişim Numarası Telefon ile Randevu Alma

Bezmialem Hastanesi’nin sağlık hizmetlerinden yararlanmak üzere randevu alacak olan kişilerin Bezmialem iletişim 0212 453 0 453 numaralı telefonu araması gerekmektedir. Bu numara arandıktan sonra kişiler ile çağrı merkezi yetkilileri iletişim kuracaktır. Muayene olunmak istenen dal ve muayene olunmak istenen hekim bilgisinin verilmesinden sonra kişiler kolaylıkla randevu alabilmektedir.

Bezmialem Randevu Fatih ek hizmet binası Telefon numarası

Bezmialem Fatih Telefon randevu için (0212) 523 22 88

Adres: Ali Kuşçu, Fevzi Paşa Cd. No:2, 34083 Fatih/İstanbul

Bezmialem Dragos Hastanesi Telefon Numarası

Bezmialem Dragos telefon numarası (0216) 251 65 65

Adres: Ali Kuşçu, Fevzi Paşa Cd. No:2, 34083 Fatih/İstanbul

Bezmialem Online Randevu Nasıl Alınır?

Bezmialem online randevu sistemine ise; site üzerinde sağ üst tarafta yer alan ‘online randevu‘ butonunu tıklayarak ulaşılabilir. Bu aşamada Bezmialem Hastanesi sitesi üzerinden tek tıkla randevu oluşturulabilmektedir.

Bezmialem Randevu Saat kaçta açılıyor ? Bezmialem Çalışma Saatleri

• Çalışma saatlerimiz hafta içi ,08:00 – 12:30 ve 13:30 -17:00 saatleri arasıdır.

• Cumartesi günleri 08:00-13:00 saatleri arasında  poliklinik hizmeti verilmektedir.

Bezmialem Hastanesi Randevu İptal Etme

Bezmialem Hastanesi randevu iptali yapılabilmesi için tercih edilebilecek olan iki farklı yol bulunmaktadır. Bu yollardan ilki; Bezmialem Hastanesi’nin çağrı merkezinin aranması, ikincisi de hastanenin web sitesine giriş yapılmasıdır. Bezmialem Hastanesi’nin çağrı merkezini arayan kişiler, çağrı merkezi operatörüne randevularını iptal etmek istediklerini belirttiklerinde işlem kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

Bezmialem Hastanesi’nin web sitesi üzerinden de Bezmialem Hastanesi randevu iptali yapma imkanı kişilere verilmektedir. Bunun için kişilerin https://randevu.bezmialemhastanesi.com/yeni/ linkine tıklaması gerekmektedir. Linke tıklandıktan sonra istenilen adımların atılmasının sonucunda iptal işlemi gerçekleşmiş olmaktadır.

NOT: Bu makale 19.03.2021 tarihinde güncellenmiştir.

Yorum yapın