Age Of Empires 3 Hileleri • Nasıl Iptal Edilir?

Age of Empires 3 Hileleri

Age of Empires 3 hileleri strateji severler tarafından çok sevilen ve büyük bir keyifle oynanan Age of Empires 3 oyununu çok daha keyifli hale getiriyor. Oyundaki zorluk derecesine bağlı olarak kazanmakta güçlük yaşayan oyuncular tarafından tercih edilen Age of Empires 3 hileleri farklı ihtiyaçlara yanıt vermeyi başarıyor.

Age of Empires 3 Hile Nasıl Yapılır?

Age of Empires 3 hile yapmak için ek program ya da tranier olarak ifade edilen yazılımları kullanmaya gerek yoktur. Oyunun kendisi hile yapmak isteyenler için hile yapabilme imkânı vermektedir. Çeşitli kaynak ihtiyacını karşılayan ve bunun yanında ek güçleri karşılamayı sağlayan Age of Empires 3 hileleri ile birlikte oyun çok daha keyifli hale gelebilmektedir.

Age of Empires 3 hileleri aktif kılmak için oyun sırasında Enter tuşuna basılmalıdır. Enter tuşuna basıldıktan sonra hileleri girmek için panel aktif hale gelecektir. Hilelerin açılan bu ekrana yazılması gerekmektedir.

Age of Empires 3 Hileleri Neler?

Age of Empires 3 hileleri oyundan daha fazla keyif almak ve zorlanılan anlarda oyunda başarı elde etmek için tercih ediliyor. Age of Empires 3 hileleri şu şekilde;

  • Medium Rare Please – 10,000 yiyecek ekler
  • Give me liberty or give me coin – 10,000 altın ekler
  • <censored> – 10.000 Odun ekler
  • Nova & Orion – 10,000 XP ekler
  • A recent study indicated that 100% of herdables are obese – haritada yer alan tüm hayvanların şişmanlamasına yol açmaktadır
  • Speed always wins – işçilerin eşya toplamasını ve inşa faaliyetlerini hızlandırır
  • tuck tuck tuck – Monster truck verir
  • this is too hard – Bölümün kazanılmasını sağlar
  • Ya gotta make do with what ya got – büyük Şahi topları ekler.

Bu hilelerin aktif olması için Enter tuşuna basarak açılan konsola olduğu gibi hileleri yazmak gerekmektedir. Herhangi bir sayı bildirmek hilenin geçersiz olmasını sağlayacaktır. Örneğin 30 bin odun ihtiyacı bulunuyorsa hile kodundan sonra 30.000 veya 3 yazmak 30 bin odunun verilmesini sağlamaz. Bunu yapmak için aynı kodun 3 kez girilmesi gerecektir.

Age of Empires 3 Asker Hilesi

Age of Empires 3 hileleri kapsamında Age of Empires 3 asker hilesi en çok kullanılan hileler arasında yer alıyor. Sınırsız asker hilesi olarak da bilinen bu hile ile oyunda sayısız askere sahip olabilirsiniz. Age of Empires 3 asker hilesi yapmak için öncelikle oyuna girerek bir savaş başlatmanız gerekiyor. Daha sonra ise Cheat Engine programını çalıştırın. Program açıldıktan sonra oyundaki nüfus ile ilgili bilgi programda yer alacaktır. Buradaki nüfusa -9999999 yazdıktan sonra onaylayın. Kendi askerinizden birisi öldükten sonra oyun otomatik olarak yeni askerler ekleyecek ve bu sayede askerleriniz hızla artacaktır. Bu durum da savaşlar için önemli bir avantaj yaratmaya yardımcı olacak.

Yorum yapın